ja sinä et edes katsonut minuun? taidat olla paljon järkevämpi kuin minä, sillä eihän meillä kuitenkaan olisi mitään tulevaisuutta... tai sitten sua ei oikeesti vois vähempää kiinnostaa. Mä olisin kyllä ihan valmis vaikka mihin (ja vaika heti) =(
nyt sitten nähtiin
****** (n)
292729
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
varattujen horojen kanssa..jätän ne hommat itsekkäille ihmisille.
että oli varatusta kyse,kysyn vaan???Mä en ainakaan sitä noin tajunnu.Ennemminkin keskenkasvuisen teinityttösen sepustusta.
varattu olen ja vanha, mieli vaan laukkaa kuin teinityttösellä. Horo en oo vielä ollu, nyt on kyllä lähellä, auts. En ole ylpeä itsestäni.
täysin
KENENKÄÄN kanssa. Ei kestäisi pää eikä varsinkaan sydän. Luulisi sinun se huomanneen. Mut taidatkin itse olla niin helvetin raukka ja odottaa minun tekevän kaikki aloitteet? t.E
Oma nimikirjaimesi ja kohteen?
*****
tässä ei oo mitään järkeä, mutta oma R ja T on kohde =)
eikö se oo jo aika lopettaa tommonen.et saa menetettyä aikaa ikinä takas.koko ajan se kuluu.kohta et oo enää nuori ja sitte se on ohi.
kun katsoin sua. Joka kerta ja koko ajan - silmän syrjällä. Itse et kuin pikasilmäyksen teit. Mutta suloinen olit - taas tänään. Voi taivas.
musta aina tuntuukin, että sä katsot, mutta aina kun vilkaisen suhun päin, olet tyynesti kääntyneenä toiseen suuntaan. Ajattelen kuvittelevani ja keksineeni kaiken, tosin sekään ei kyllä voi olla mahdollista... vai voiko, mä en tiedä enää mitään. Argh.
var har du sett mej då?
muuten nähty, silti olen joutunut ajattelemaan eilisen takia sua koko päivän, raaaaaaastavaaaa
Kaikki on ok.Nuku hyvin ja kauniita unia sinulle:)
kaikki ei todellakaan ole hyvin =S, mutta ihana oot, sille ei voi mitään. Taisin äsken nähdä vilauksen. Jännä juttu, mä tiedän tasan tarkkaan koska sä oot paikalla jo ennenkuin nään sut... ilma jotenkin väreilee. Hui.
Missä näit minut vilaukselta?Jos oikeesti näit,sit et voi olla hän.
aina ennenkin, eli työpaikallasi.
Sulla on sitten samanlainen tilanne, eikö oo kurjaa ja samalla ihanaa?
että eilen illalla oltais törmätty, ei nähty kuitenkaan ei =(
igår. ;)
kaikilla kielillä, toivottavasti mä saan sulta jonkun viestin seuraavaks elekielellä!
eller är det TVÅNG? ;)
jo innolla... nyt ei sitten tietty nähdä vähään aikaan.
??? :)
käyttää sitä elekieltä! suinkaan ruotsin pakollisuutta en tänne valittanut.
onkohan meidän välillä nyt se kielimuuri =)))))
Taisit olla baarissa eilen?
Nå yritän sitten käyttää suomea, välillä vähän. Englanti on hauska kieli myös. Ah! mun sanat menee varman sekaisin, tiedän että on sellainen ongelma en pystyy vain nähdä miten ne pitäis olla oikeassa järjestyksessä. :D
vähän. kuuntelemassa (Maiden hell)(cover yhtye)Turussa eilen
kielen vaihto =) lupaan etten naura, korkeintaan hymyilen. Taidetaan kuitenkin olla eri planeetoilta, paitsi jos olit turussa vaan vierailijana?
turun alue on vähän kuin oma planeetta tai universumi :)
universumiin täältä planeetta helsingistä =)
...