Vinoilupalsta

Täällä voi seurata hyviä ja vähemmän hyviä juttuja mutta Suomihan on vapaa maa esittää mielipiteenä vaikka vinoilu mielessä.
2453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oliko viestisi vinoilua??

Pääsääntöisesti täällä vinoilee ja arvostelee citikkaa sellaiset persoonat jotka eivät tiedä citikasta mitään, varsinkin jos puhutaan tekniikasta, tuskin paljon muistakaan autoista.

Itselläni ei ole juurikaan pahaa sanottavaa citikasta, nykyinen on käyttöpeli, ollut 1,5v alla, ainoat korjaukset ovat takapönttö sekä poikittaispönttö ja kaksi hydeputkea.
Ei polta öljyä, tosin se maksoi huikeat 450€ pitäen sisällään kahdet renkaat, toiset uudet misukan nastarenkaat.

T; BX -90

Äänestä
  • Päältäseuraaja ei tiedä paljoa citikasta vaikka ajelee sillä päivittäin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Päältäseuraaja kirjoitti:

Täällä voi seurata hyviä ja vähemmän hyviä juttuja mutta Suomihan on vapaa maa esittää mielipiteenä vaikka vinoilu mielessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu