"Vihreiden Oras Tynkkynen... että naispareista löytyy kyllä luonnostakin esimerkkejä, kuten myös kahden uroksen pariskunnista."
TARKOITATTE tietenkin ITSEÄNNE, esim. homo Pekka Haavisto jne..
Oksettaa!
Meinaatte/luulette siis saavanne sukunne -homouden/lespouden jatkumaan, kun itse ette saa paskasta elämää syntymään... ha ha haaa
Yhteiset ovat teidän 'arvonne' kommunistien kanssa; eduskunta keskustelut tämän todistaa!
TARKOITATTE tietenkin ITSEÄNNE, esim. homo Pekka Haavisto jne..
Oksettaa!
Meinaatte/luulette siis saavanne sukunne -homouden/lespouden jatkumaan, kun itse ette saa paskasta elämää syntymään... ha ha haaa
Yhteiset ovat teidän 'arvonne' kommunistien kanssa; eduskunta keskustelut tämän todistaa!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Homoseksuaalit ovat hyviä ihmisiä. Ei heiltä ole syytä evätä lapsia. Homopareille tulee antaa nyt tämä hedelmöityshoitomahdollisuus ja mieshomoille adoptio-oikeus.
Sanoit edelleisessä, että: "Homopareille tulee antaa nyt tämä hedelmöityshoitomahdollisuus"
Mihin reikään homolle annetaan se keinosiemennys? Paskan kanssa se sekoittuu pahasti ja vain uusia vihreitä sieltä reijästä on ennenkuin ilmestynyt? Lesbot ovat erikseen ja hekin saavat sitä siitosta luonnonmenetelmällä mikäli he sitä haluavat, jotta haarat vaan levälleen kyllä siittäjiä löytyy!
Järkiparka taitaa heittää sinulla ja pahasti tuollaisine aatoksinesi.
Oletko sä jälleen salanimellä jälleen se
UUNO-Pasifisti joka höpöttelet noin ?
jonka merkitys on likimain 'sama'. Siis homoseksuaali on henkilö, jonka seksuaalinen mielenkiinto kohdistuu omaan sukupuoleen. Homo voi olla joko mies tai nainen. Siksi käytin erikseen ilmausta "mieshomoille adoptio-oikeus", koska tiedän varsin hyvin ettei miestä voi hedelmöittää (toistaiseksi ainakaan).
sekopäille ja murrosikäisille uhoajille kannata yrittää järkeviä vastailla. Parempi jättää sekoilemaan keskenään.
Käyppäs vaikka psykiatrin juttusilla, ehkä sun pääsi vielä järkiintyy! Kenties? (tuskinpa vain)