Haluaiskos joku ostaa iisakin ristikoita

noin 10-15 kpi, tietenkin täyttämättömiä!
Tuli suuri suru ja jäi yksi vuosikerta täyttämättä (oisko 1997-)ja nyt on jo ristikko-innostus mennyt ohitse. Saat halpaan hintaan 25e sis. postikulut.
Ota yhteyttä t: ratkokoon muut ([email protected])
2446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi vaan, laita tuo pino huuto.net myyntiin voisi mennäkkin kaupaksi ja rahat tulee tilille ennenkuin tarvii lähettää... aattelin vaan, kun kirppikset myy noita "vanhoja uusia" euron ja alle kpl...

Äänestä
  • .........tänks

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


laiskiainen++ kirjoitti:

noin 10-15 kpi, tietenkin täyttämättömiä!
Tuli suuri suru ja jäi yksi vuosikerta täyttämättä (oisko 1997-)ja nyt on jo ristikko-innostus mennyt ohitse. Saat halpaan hintaan 25e sis. postikulut.
Ota yhteyttä t: ratkokoon muut ([email protected])

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu