Olettepa te vedätettävissä...!!!

K-18

Minulle kyllä sopii, että nimimerkki " OW, Owashi" kusettaa teitä mennen, tullen ja palaten...!!!

MUTTA...olisiko liikaa vaadittu, että tämän tyypin juttuja ei otettaisi "liian" vakavasti...?

Taitaapa mies olla jokseenkin pihalla, mutta onhan tämäkin keino saada huomiota...!!!

Ihmettelen suuresti, miten hän väittää, ettei kyseinen sivu ole hänen itsensä tekemä...?

http://kadotus.org/~ow/

Tässä taas hänen pienen pieni UFO

http://kadotus.org/~ow/ufohavainto/

Tässäpä hänen peppukaverinsa muximzin juzkia:

http://extranium.net/

http://bugi.no-ip.org/muximz/

Eli kavereilla on ihan kivasti tuntumaa kuvien käsittelystä, joten tehkääpä omat johtopäätökset.

Ps. edelleen olen sitä mieltä, että käytät TABACIA

http://www.germandeli.com/tabac.html

7

907

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Bofling

      Miten niin vedättää?
      Mistä sinä tiedät kuka vedättää?

      • hänelle

        on tapahtunut lyhyessä ajassa ? Joko hän selvästi kusettaa porukkaa tai ehkä sittenkin se toinen epätodennäköinen vaihtoehto. Että nyt hänelle on käynyt samat jutut kuin kaikille muille aikaisemmin, mutta rankimman kautta kun kukaan joka asiaa hieman pohtineena ei pidä hänen kokemuksiaan todellisina. Saa siten maistaa omaa lääkettään oikein pohjanmaan kautta. Huomioikaa myös se seikka että kaikki kuvat yms. ovat linkitetty hänen sivustolle pystyy siten stekkaamaan sivustoilla kävijät haiskahtaa tietyyn suuntaan.


      • hänelle kirjoitti:

        on tapahtunut lyhyessä ajassa ? Joko hän selvästi kusettaa porukkaa tai ehkä sittenkin se toinen epätodennäköinen vaihtoehto. Että nyt hänelle on käynyt samat jutut kuin kaikille muille aikaisemmin, mutta rankimman kautta kun kukaan joka asiaa hieman pohtineena ei pidä hänen kokemuksiaan todellisina. Saa siten maistaa omaa lääkettään oikein pohjanmaan kautta. Huomioikaa myös se seikka että kaikki kuvat yms. ovat linkitetty hänen sivustolle pystyy siten stekkaamaan sivustoilla kävijät haiskahtaa tietyyn suuntaan.

        Niin, olisihan lystikäs katsoa kaikki jotka sivuilleni tulisivat, mutta en harrasta sellaista. No minne ne kuvat sitten pitäisi laittaa? :P Minusta tuo nyt oli järkevin ja helpoin vaihtoehto.


    • taida tämä

      nimimerkkisi K.18 viitata henkiseen tasoon.Sopisi paremmin sinulle vaikka K-4

    • +OW

      Okei! Myönnän, että olen huijannut täällä moniakin, mutta silti uskon siihen mitä koen, näen ja tunnen. Sitä te ette voi viedä minulta!

      Tunnustan, että ottamani kuvat ovat manipuloituja, joten olet oikeassa ja ne ovat myös minun kotisivuiltani.

      Sitäpaitsi ei se minun vikani ole, jos nämä kiihkoilijat eivät näe nenäänsä pidemmälle? Omapa on tyhmyytensä! Tarkoituksenani ei ole ärsyttää ketään, vaan pyrkimyksenäni on avata kanssaihmisten silmät ja mikäli se onnistuu, olen onnistunut tehtävässäni.

      Haluaisin tietää miksi jaksat jankuttaa tuosta TABACista? Minä käytän sitä ja se siitä! Mitä ihmeellistä siinä on?

      • Mutta ei minun kirjoittamani. Olisin kerännyt voimiani pari päivää, mutta koska kaipaatte minua jo ilmiselvästi noin kovasti, niin nähtävästi minun on palattava takaisin palstalle!

        Täst' lähin joudun siis käyttämään rekisteröityä nimimerkkiä, enkä käytä laisin rekisteröimätöntä.


    • En ole kusettelemassa ketään, kyllä jokainen saa tehdä sen itselleen.

      Peppukaveri mux on tuttavani, muttei tavallisuudessa tee kanssani ufohavaintoja. Vain tämä yksi tapaus oli poikkeus. Kuten huomaatte, hän ei harrasta kuvankäsittelyä, vaan valokuvausta jotka ovat täysin eri asioita.

      Enkä ikinä ole edes koskenut tabaciin enkä koske. En ymmärrä kuinka voittekin antautua tällaiselle törkeälle mustamaalaukselle noin helpolla. En kyllä ole monesti elämässäni kokenut näin pöyristyttävää väitettä ja olen valmis luovuttamaan vaikka kainalokarvani labratutkimuksiin niiden tabac-pitoisuuden selvittämiseksi. Näin ollen toivon että nämä perättömät ilkeämieliset juorut ja vaientamisyritykset loppuu tähän paikkaan, kiitos yhteistyöstänne.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      247
      10772
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      127
      6893
    3. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      95
      5553
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      32
      4830
    5. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      40
      4114
    6. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      30
      3569
    7. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      61
      3434
    8. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      32
      3362
    9. Nyt peukut pystyyn

      Nyt kaikki peukut pystyyn, siirtopersu on aikeissa muuttaa Kannuksesta pois. Facebookissa haukkui tänään Kannuksen peru
      Kannus
      19
      2794
    10. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      54
      2559
    Aihe