Paljonko maksettiin venäjälle?

Miljonääri-Erkka maksoi venäjän häviön. Kyllähän miljoonilla saadaa vaikka mitä voittoja!

Ruotsia ei niin vaan ostetakaan.
4502
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sinne jäi PUNAKONE nyt suomettuneiden rippeet itkevät!

Äänestä
  • KOMMAREITA.

    HILJAA VAAN

    Äänestä

  • onneksi olkoon suomenjoukkue,katsoin ottelun venalaisten ystavieni kanssa ,ja kaikki olimme iloisia kun soomi voitti.pst. venajalla on nykyaan aika vahan kommareita.

    Äänestä

Hehhee, on se hyvä että näitä kateellisiakin riittää. Taitaa Buren mafiarahat olla sen verran suuret ettei mitään armopaloja tarvita=D hahhaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Erkka tietää kirjoitti:

Miljonääri-Erkka maksoi venäjän häviön. Kyllähän miljoonilla saadaa vaikka mitä voittoja!

Ruotsia ei niin vaan ostetakaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu