ISO MAHA JA TYHJÄ TALO JA HUONOT VITSIT.
MINULLA ON
ASIAA KOKENUT JA POHTINUT
381550
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
:))))))))))
Lainaus: "MINULLA ON
ASIAA KOKENUT JA POHTINUT 25.2.2006 klo 14.06
ISO MAHA JA TYHJÄ TALO JA HUONOT VITSIT"
Voi, tytteli-läsäperse-reppanaa. No, kyllä ne sinun feministi-siskot lohduttavat. Eiväthän kaikki voi olla "kauniita ja rohkeita". Täytyyhän maailmassa myös olla rumia, sivistymättömiä femumöhköjä. Mutta- kyllä se varmaan rassaa, kun lapset ja pienet eläimetkin vilahtavat refleksinomaisesti piiloihinsa, kun vain kuulevat maan tömähtelyn lähestyessäsi.
Auttaisiko, jos pitäisit ulkona liikkuessa pussia päässä ja liikkuisit pääsääntoisesti pimeässä- tai ainakin hämärissä? Saisit tuon ulkonäköön liittyvän huonon itsetunnon ensin korjattua. Siitä olisi hyvä jatkaa. Tsemppimmppiä.
Onko sinullakin iso maha, tyhjä talo ja vielä tyhjempi pää? Hienoa. Näin ajattelinkin, kun kirjoitat ja pohdit asioita niin samalla tavalla kuin minäkin!
Lainaus: " Onko sinullakin iso maha, tyhjä talo ja vielä tyhjempi pää? Hienoa. Näin ajattelinkin, kun kirjoitat ja pohdit asioita niin samalla tavalla kuin minäkin! "
Tämän siitä saa kun yrittää auttaa tyttelireppanaa. Kiittämättömyys on maailman palkka.
Ei, minulla ei ole.
En voi ajatella samalla lailla kuin sinä; en nimittäin osaa käyttää pelkkiä pikkuaivoja. Minulla toimii väkisinkin myös isotaivot.
Tiedän sen siitä, että kerran 1930-luvulla Petroskoissa yritin päästä rekkamieskoulutukseen. Tuo kyky -käyttää pelkkiä pikkuaivoja- oli viimeinen,ratkaiseva testi. Minä poika en saanut isoja-aivoja pois päältä ja missasin kokeen. Ei tullut minusta "maanteiden ritaria", saat*na.
Älä suutu veliseni. Minäkin käyn vain huorissa. Kyllästyin ikuisiin pakkeihin ja huorat jäivät ainoaksi mahdollisuudeksi liottaa munaansa jossakin. Ne ovat helppoja. Raha kouraan ja muna reikään.
Et ymmärrä sarkasmia. Totta, femmarit on karseita, mutta sua en tosikoksi uskonut.
ASIAA KOKENUT JA POHTINUT-miehen oma hupaisa aloitus? Mene ja tiedä. Mistä muuten tiedät, että femakot aina lihavia ja rumia? Mun ystävä femakko ja vaikka on tyhmä, on helvetin kaunis ja hoikka.
-Nainen, ei prostu, eikä femakko-
EUNUKKIEN KUNINGAS
Petroskoissa jo 1930-luvulla :)))) Hi hii...
:)
HORMOOOOOONIT, LOGINEN, ESTROGENI. OLEN VIIIIIIISAS.
saanut pakit. Wandan sanoin, jokainen meistä haluaa lämpöisen parisuhteen. Oletko yrittänyt netistä etsiä itsellesi kumppania? Tsemppiä!
Ei me koo koon kanssa tarvita nettiseuralaisia. huorat ovat antaneet ymmärtää että he ovat mielellään pientä maksua vastaan tälläisten vanhojen rumien romuäijien kaatopaikka.
nyt niin romuäijä olet, ettet kenellekään kelpaa?
Lainaus: "Mistä muuten tiedät, että femakot aina lihavia ja rumia? Mun ystävä femakko ja vaikka on tyhmä, on helvetin kaunis ja hoikka. "
Rumuus voi olla, ja onkin usein, sisäistä.
Totta puhut veliseni! Huorissa on sisäinen rumuus ja ulkoapäinkin kuluneita ja elähtäneitä. Hienoa, että säkin oot huomannut ko. asian ja uskallat rohkeasti sanoa sen. Olet hyvä veliseni.
Lainaus: "Ei me koo koon kanssa tarvita nettiseuralaisia. huorat ovat antaneet ymmärtää että he ovat mielellään pientä maksua vastaan tälläisten vanhojen rumien romuäijien kaatopaikka.
Kaada vaan itselles...
Ei se varmaan mukavaa ole, jos olet "ruma romuäijä" (vaiko ruma romuakka).
Lainaus: "totta puhut veliseni! Huorissa on sisäinen rumuus ja ulkoapäinkin kuluneita ja elähtäneitä. Hienoa, että säkin oot huomannut ko. asian ja uskallat rohkeasti sanoa sen. Olet hyvä veliseni."
Rumuus voi olla, ja onkin usein, sisäistä. Niinkuin esimerkiksi nyt. Sanon "rohkeasti": Näen huomattavasti enemmän rumuutta sinussa kuin maksullisissa.
Minua on aina jollain lailla "kylmännyt" tuollaiset tyhmiä mielipiteitä riekkuvat henkilöt: heidänkaltaisensa pikkusielut saavat uskomattoman paljon pahaa aikaiseksi koko ihmiskunnassa.
Mikä sulla on? Miksi olet niin ilkeä. Meidän pitäisi olla kuin veljekset. Meidän munat ei kelpaa kuin huorille ja niillekin pitää maksaa. Kysyin kerran eräältä huoralta piruuttani, että saisko ilman maksua. Voi minkä älämölön nosti. Eli koetetaan koo koo kestää yhdessä huumorilla se, että emme saa edes huorilta maksamatta.
Etkö ole lukenut aikaisempia kirjoituksiani? Olen kertonut niissä huorissa käyntien syyt. Minä olen ruma, sen myönnän. Olen mies, minulla on iso nokka, kauhea maha, korvista kasvaa karvatupsut, väittävät että haisen pahalle ja naiset ovat antaneet pakin surkean kullinkäyttötaitoni takia. Kyllä sinun hyvä veliseni pitäisi tietää nämä jutut.
Unohtui vielä: minulla on päässä ohut, melkein kalju tukka. Jalkasilsa jaloissa ja vyönruusu pyllyssä.
Hyvä veli, johtuuko rupsutus, mikä tulee satunnaisesti pyllystä, juuri tuosta vyönruususta? Kyllä sinun veliseni pitäisi tietää nämä asiat.Jos johtuu, niin en kyllä paranna tuota vyönruusua: haisee ne rupsaukset sitten niin makoisille. Vastaa nyt ihmeessä veli kookoo!
Sä sitten suutuit! Luulin sinun ymmärtävän koska olet vannoutunut huorissa kävijä eli vähemmistöön kuuluva sinäkin. Minulla on monta huorissa käyvää tuttua. Kaikki yhdistää sama tekijä: Rumia, vanhoja ja lihavia äijiä. Rupukulleja. Tiedän, että olet samanlainen, mutta en arvannut, että sen myöntäminen otti sinulla noin koville. Itse olen sinut asian kanssa. En kelpaa kuin huorille ja niillekin vain maksusta.
Hu huu! Missä olet kookoo? Älä hyvä veli vihoittele enää. Vastaa minulle.En kylläkään osaa sanoa, mihin sinun pitäisi vastata, muttaa vastaa nyt. Tiedän olevani sekopää, mutta olen sinut senkin asian kanssa.
Kulkukoirat -ja kissatkin- kuseskelevat minua nilkkoihin. Nyyh. Pitävät minua hajun takia,hyvänä merkkauspaikkana. Ja kevät on yhtä helvettiä, kun tulkut napsivat pesätarpeita korva- ja nenäkarvoista. Etenkin hyppiäiset ovat tosi vitt*maisia.
Sinä siis olet edelleen suuttunut. Täytyykö minun juosta avantoon ,että leppyisit, hyvä veli. Kerro ja vastaa , vastaa! Minä pyydän, veliseni. Vastaa, vastaa!
No, nyt kyllä vastaat!
Mikä hätänä, veliseni?
Huomaan noista monesta peräkkäisestä viestistäsi, jotka kirjoitus "minuna", että sinullakin viiraa päänupissa, niinkuin huorissa kävijällä yleensäkin. Eikö ne meitä viisaamaat todenneetkin, että psyykeongelmaiset ovat huorien suurin ja helpoin? asiakaskunta. Annan sinulle hyvän neuvon, veliseni: Älä välitä vaikka kaikki ei ylä-eikä alapäässäsi ole kotona etkä koskaan oppinut käyttämään molempia yhtäaikaisesti. En minäkään välitä ja huorat eivät välitä. Summarum: Olen onnellinen hetken huorien avulla. Panon jälkeisen tyhjän olon saa pois parilla huurteisella! Mutta kyllä sä tiedät nää jutut, "ammattimies" kun olet, hyvä veliseni.
Miksi sä tolleen hermostuit, että monta viestiä kirjoitit peräkkäin "minuna". Hyi sinua! Samassa veneessähän tässä ollaan. Ymmärettään toisiamme. En ole sinua tuominnut ja ihmettelenkin suuresti miksi et pidä minusta? Huoratkin pitää minusta. He ovat ainoita ihmisiä maailmassa, jotka kehuvat minua hetken, panemistaitoani ja rupukulliani. (sellaiseksi muut ovat sen tuominneet). En jaksaisi elää, jos en saisi näitä huorien hetkiä, vaikka tiedänkin niiden olevan illuusiota, haluan uskoa edes hetken. Tuetaan toinen toistamme, koo koo.
Kuka kirjoittelee minuna?
Koo koo älä viitsi, älä ole lapsellinen. Minä ymmärrän sinua, ei ole helppoa olla hylkymies, rupukulli, minä jos kuka sen tiedän. Ymmärrän sinua koo koo, mutta en sitä, että kirjoitat lapsenomaisesti käyttäytyen minin nimimerkilläni.
Hyi, hyi sinua!
tarkoitin MINUN nimimerkilläni.
Olisit korjannut samalla kaiken mitä olet sepustanut ketjuun. En ole kirjoitellut kuin_rekisteröidyllä_ nimimerkillä koo.koo.
Älä viitsi valehdella, veliseni. Se on rumaa. Ei siinä ole mitään pahaa että, tunnustaa. Se helpottaa kummasti. Hyvä yritys kumminkin. Sovitaanko, että puhutaan niinkuin veli veljelle tästä lähin. Minä olen Matti-Irmeli. Kuka sinä olet noin oikeesti?
Taasko joku kirjoittaa minuna. Se on tuhmaa. Eikö sitä voisi olla käyttämättä toisen nimimerkkiä?
mennyt sekaisin?
kookooko sekaisin? Entäs tuo ASIAA KOKENUT sitten ??!?? Täysjärkinen vai?
sekaisin!! Koo koo ja ASIAA POHTINUT JA.. on koo koon kirjoituksia! sekaisin kuin seinäkello ; ))))))
MENKÄÄHÄN KATSOMAAN.
Eiköhän joku yh-äiti kelpaa sulle..