Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Eka kerta

Niin kun menetin neitsyyteni humalassa satunnaisen jätkän kanssa eikä kaduta, mutta miksi jätkä ei lauennut? hänellä se seiso ja kun otin suihin hän tärisi ja kun olimme yhdynnässä hän näytti nauttivan mutta mitään ei tullut, minusta tämä yhdyntä ei tuntunut mitenkään erikoiselta, jälkeenpäin miettien johtuukohan tämä siitä, että tuli oltua melko kännissä...? jäi ihmetyttämään.
12495
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Helppo vastaus, joka jo itsekin sanoit. Känni päälle ja naimaan ja suurimmalla osalla ei jää kummoisia muisteltavia. Monilla miehillä on kännissä huono erektio ja niistäkin, joilla seisoo kunnolla on monilla vaikea laueta kännissä. Oman n. 100 naiseni kokemuksella voin sanoa, että ihan valtaosa naisista ei pääse lähellekään orgasmia kännissä. Himot saattavat olla kovat, mutta kun huomaavat, että ei oikein näin kännissä tunnukaan paljon miltään, niin yleensä tokaisevat "anna tulla vaan heti kun haluat". Se taas tarkoittaa, että vittu ei tää olekaan kivaa, toivottavasti toi tyyppi lopettaa mahdollisiman pian. Eli naiminen kovassa kännissä on suurimmalle osalle ihan paskaa touhua, vaikka intoa siihen kännissä olisikin paljon. Paras pano tuntuu näin yleistäen olevan silloin, kun nainen on selvinpäin tai ottanut yhden alkoholiannoksen ja mies ottanut 2-4 tuoppia. Nainen saa selvinpäin helpoiten ja miehellä ei parin kolmen tuopin jälken lennä ihan helposti mutta seisoo kuitenkin kunnolla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


juujaaaaa kirjoitti:

Niin kun menetin neitsyyteni humalassa satunnaisen jätkän kanssa eikä kaduta, mutta miksi jätkä ei lauennut? hänellä se seiso ja kun otin suihin hän tärisi ja kun olimme yhdynnässä hän näytti nauttivan mutta mitään ei tullut, minusta tämä yhdyntä ei tuntunut mitenkään erikoiselta, jälkeenpäin miettien johtuukohan tämä siitä, että tuli oltua melko kännissä...? jäi ihmetyttämään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu