Teemu ja kumppanit

Tuomari ei muuten tainnut mtn siihen sanoa kun temppaa huitastiin mailalla ja hammas lähti?

Minkä ikänen tuo selänne on?

Harmi jos hänen uransa on nyt sit loppumassa :/
hyvä peluri.
4306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lähellä 50v

Äänestä
  • hoitoon kusi

    Äänestä

  • Eihän Teemu ole vasta kuin 35v, kannattais lukea ensin lehdet ennen kuin alkaa veikkailee kenenkään ikää.

    Äänestä

vain numeroita .. niin kauan voi pelaa ku jaksaa pystyy , haluuu jne. ja plussaa on tossa KOKEMUS!
mutta nuoruuden intoa voimaa tarvitaan..?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lutupöksy kirjoitti:

Tuomari ei muuten tainnut mtn siihen sanoa kun temppaa huitastiin mailalla ja hammas lähti?

Minkä ikänen tuo selänne on?

Harmi jos hänen uransa on nyt sit loppumassa :/
hyvä peluri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu