kannattaa muuten lukea tuosta lehdestä juttu kannabiksen haitoista....eipä ole kovin ihmeellistä, että palsta on hiljentynyt. ei enää ole niitä paskanjauhajia jäljellä, jotka kiihkoilevat asiansa puolesta, nyt kun totuus marihuanan vaaroista alkaa todella selvitä!
säälittävää touhua miten joku edes kehtaa olla ylpeä moisesta huumeiden kanssa leikkimisestä ja tulla tänne palstalle elostelemaan asialla, niin junttimaista käyttäytymistä.
säälittävää touhua miten joku edes kehtaa olla ylpeä moisesta huumeiden kanssa leikkimisestä ja tulla tänne palstalle elostelemaan asialla, niin junttimaista käyttäytymistä.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sinä olet kalpea varjo nimimerkistä 'Naapurin_äijä', joka osasi perustellusti tuoda kantansa esille, hyväksyen myös vastakkaiset mielipiteet, jos ne olivat asiallisessa hengessä kirjoitetut. Parhaimmillaan täällä oli rikasta keskusteluilmapiiriä, joissa hyvin vastakkaistenkin mielipiteiden kannattajat varmasti avarsivat toistensa katsantokantaa.
Ilmeisesti olet myös surkea luetun ymmärtäjä: kannabismyönteiset kirjoittelijat täällä eivät vähättele käytön vaaroja, pääsääntöisesti sen todetaan olevan suhteellisen vähähaittaista kohtuukäytettynä.
Minä koen, että tämän palstan hyödyllisyysarvo on nykyisin lähellä nollaa, ne vähät asiallisesti kirjoittavat ihmiset loistavat nykyään poissaolollaan. Eikä palsta nyt välttämättä ole hiljentynyt, häiritsevä taustahäly on vain saanut vallan.
Uskon todellakin, että sinä koet, että palstan arvo on lähellä nollaa. Mitäpä muutakaan voin sanoa sen jälkeen kuin että taidatte te kannabiskiihkoilijat olla tätä nykyä melko aseettomia. Nyt vielä rupeat minua rinnastamaan johonkin pelleen ja vertailet minua johonkin idoliisi. eikö se ole säälittävää?