välipäivän syy

aina ku on välipäivä ni suomi nukkuu seuraavan pelin.....usaa vastaa ja nyt ruottii vastaa.aikamoista kävelyähän toi peli oli.pettymys on valtava
1115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Suomalaisilla on liian reenaamaton väliliha, ruotslaisilla se on taasen sitkeessä kunnossa,kovan rassaavan(esim erätauolla pukukopissa) anaali reenin takia, se sen ratkaisi!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fhfghfhfhfh kirjoitti:

aina ku on välipäivä ni suomi nukkuu seuraavan pelin.....usaa vastaa ja nyt ruottii vastaa.aikamoista kävelyähän toi peli oli.pettymys on valtava

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu