Vain luuserit menee torille!

Suomen joukkue pelasi alle kaikkien kykyjensä, koska hermot taas kerran petti Ruotsia vastaan. Sellaisen hopean juhliminen on todella säälittävää. Ne jotka torille menevät ovat aivan yhtä säälittäviä kuin koko joukkue. Tulossa on säälittävin juhla kautta aikain. Ymmärtäisin, mikäli kyseessä olisivat hirttäjäiset.
2230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mielestäni pitäisi pitää suuret juhlat kaikille mitalisteille ja yleensäkin niille, jotka ovat päässeet olympialaisiin kisailemaan. Sinne pääsevät vain MAAILMAN PARHAAT urheilijat.

Äänestä

Leijonat ovat pelanneet sisulla ja sydämellä ja päässeet jääkiekkohistoriamme korkeimmalle sijalle, hopealle olympialaisissa, HÄPEÄ!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


terve itsetunto kirjoitti:

Suomen joukkue pelasi alle kaikkien kykyjensä, koska hermot taas kerran petti Ruotsia vastaan. Sellaisen hopean juhliminen on todella säälittävää. Ne jotka torille menevät ovat aivan yhtä säälittäviä kuin koko joukkue. Tulossa on säälittävin juhla kautta aikain. Ymmärtäisin, mikäli kyseessä olisivat hirttäjäiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu