Ei wituta! - säpiä tulee!

Hieno homma - ei wituta yhtään.
Huomenna menossa duunimatkalle Stokikseen ja tasan varmaan saan "säpiä" eli säälipimppaa meidän Ruotsin konttuurin isotissiseltä sihteeriltä - YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pane siltä sitten aivot pihalle....

Äänestä

ettei olis se sun sihteerin nimi vaan Håkan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niklas Y kirjoitti:

Hieno homma - ei wituta yhtään.
Huomenna menossa duunimatkalle Stokikseen ja tasan varmaan saan "säpiä" eli säälipimppaa meidän Ruotsin konttuurin isotissiseltä sihteeriltä - YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu