Vi vann!

Finnbögarna förlorade! Yeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Bra Sverige, vi är krigare!
3282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

chokladsidor....Åkom inte hit o spela allan

Äänestä

Det visste man ju från första början att sverige skulle vinna!! Mumintrollen har inget på isen att göra. SWEDEN VIKINGS FOREVER!!
Finland är dåliga förlorare, önskar aldrig sverige nåt bra.

Äänestä
  • bor du i Finland , jag vet av egen erfarenhet att
    Svensson inte önskar Finland någonsin något medgång ! Så kom inte o säg något annat , jag har bott I Sverige i nästan hela mitt liv !
    Hasta la vista

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gotfrid kirjoitti:

Finnbögarna förlorade! Yeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Bra Sverige, vi är krigare!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu