Kymen sanomat 26.6

oli vissiin menny 4 sivulla nenosen tarinat vähä vika osastoon... kyllä oli hauskaa. kirkkoväkeä se ei ehkä niin paljo naurata.
32109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oliko muuten kyseessä sama ukko kun juonsi mopokisat haminassa,aika veijari pedofiili jutut ja paljon muutakin outoa sekoilua. Onkohan täyspäinen?

Äänestä
  • kyllä matajari on paljon täysjärkisempi kuin moni muu, mutta kaikki ei vaan sen huumoria ymmärrä tai halua ymmärtää...... :)

    Äänestä

  • yks vaan kirjoitti:

    kyllä matajari on paljon täysjärkisempi kuin moni muu, mutta kaikki ei vaan sen huumoria ymmärrä tai halua ymmärtää...... :)

    Matajarin jutut on myrkkyä niille jotka ottaa helposti nokkiinsa tai muuten vain ovat liian tosikkoja. Muutenkin sen miehen tarkoitus varmaan onkin ärsyttää joitakuita ja sitten taas saa itse nauraa kippurassa kun joku tai jotkut on hiilenä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

oli vissiin menny 4 sivulla nenosen tarinat vähä vika osastoon... kyllä oli hauskaa. kirkkoväkeä se ei ehkä niin paljo naurata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu