akateeminen alle 35-vuotias nainen persuihin, niin johan alkaa ääniä ropista!
Kiira Korpi
ja muutama...
411678
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 41
Vanhimmat
Perussuomalaisissa tehdään politiikkaa. Kepu hoitaa missikilpailuja. Eli vakavasti ottaen Kiira on nätti nuori tyttö, mutta tuskin on kovin innokas politiikkaan.
Jos hän itse haluaa ryhtyä perussuomalaiseksi ei kai sitä oikeutta voi ottaa häneltä pois?
seuraavaan hallitukseen ... :D
Persusta ei tule mitään ministeriä.
Perussuomalainen lehdessä ei ole näkynyt vuosi kausiin ainoatakaan nuoren naisen haastattelua? Olen sitä nuorehkona PerusS miehenä monasti ihmetellyt.
On kuulemma taas vaihtunut. Lehdessä alkaa ilmestymään myös nuorten naisten haastatteluja. Nyt se on varma!
"Viimeinen aito blondi syntyy Suomessa vuonna 2200". -Nauttikaamme siis Kiirasta kun vielä voimme! ;D
eduskuntavaaleihin ehdokkaita asetettaessa joten kaikki pitäisi olla siltä osin kunnossa :D
Jos siellä esiintyisi Uskin paikalla Kiira ja muutama muu vetävän näköinen nuorikko! :D
Jos Kiira tai edes hänen kaksoisolentonsa ilmestyisi perskutarallan kuvioihin!
Vennamon mallin?
http://www.skatesweden.se/Photos/NM2004/180_8088.JPG
Kun on niin paljon kaunista katseltavaa! ;D
Kiiralla taas olikaan :D
Kaunottaria, puheista viis! :D
kuperkeikkaa joka kerta kun Kiiran kuvaa katsoo!
heikottaa niin ...
Tuokaa nitroja! ;D
esitystä, meneehän siinä jalat alta :D
-Jalat alta sä veit, polven kippeeksi teit...! ;D
"Sä Kiira järjen veit, ja minusta orjan teit ... " :D
Kiira tuli, Kiira tuli ja mun syömmeni suli, tuli prinsessa persujen sukuun...! ;D
Kiirasta tulee Suomen nuorin ministeri ja perussuomalaisista tietenkin!
...ainakin muodollisesti pätevä! Hyvä persut ja etenkin Kiira!
Kiiraa ... :D
luuraa :D
Kiiran tyyppisiä tyttöjä. Puheista en paljon muista, mutta siitä muusta sitäkin enemmän! :D
Kyllä Kiira on lehtien palstoiltakin mukavampaa katseltavaa kuin Tony ja kumppanit. Eivätkö persut tosiaankaan löydä riveihinsä ketään Kiiran tyyppistä?
Kiira on semmoinen veitikka, että huh huh!
Kyllähän elämässä pitää olla jotain kaunista ja iloistakin sisältöä (sellaisia Kiiran tyyppisiä juttuja), eikä pelkkää kurjuutta ja haukkumista.
Nuoria ja kauniita naisia löytyy kyllä, liian vähän vaan valitettavasti. Helsingin piirissä ja eikös ollut pohjanmaankin suunnalla? Eikä ne kai kaikki vielä naimisissakaan ole niinku tää yks hesan friidu joten eiköhän persumiehille riitä persunaisia ja kohta saadaan viettää puoluekokouksissa häitäkin!! Josko mediaakin kiinnostais enemmän.
Missä heitä piilotellaan? Miksi eivät käy kokouksissa tai tilaisuuksissa? Miksi eivät kirjoittele Perussuomalaiseen?
on nähty näitä nuoria naisia, kunnallisvaalien alla oli useampikin vaalia edeltävissä tilaisuuksissa ja piirikokouksissakin nähty, mm. Kähärä nuorempi(paitsi että hänhän meni naimisiin nykyisestä sukunimestä en tiedä) ja varajäsen pelastuslautakunnassa. Syksyn piirikokouksessa oli myös tämä uusi nuori naisihminen, Sanna Salmi(nen?)
Uudenmaan piirin puheenjohtaja Marjo Pihlman keräsi Kokkolan puoluekokouksessa 2005 pitkän onnitteluadressin Vantaalaiselle hääparille. Joten eiköhän niitä lisääkin ole tulossa.
...ole kommentoinut Kiiraan liittyviä mieltymyksiä. Ei taida Sonkajärven mies tajuta hyvän päälle mitään, vai onko jo unohtanut? ;D
tarvitseeko Suomi teppoja?
On ryhtynyt vaalityölakkoon! Voihan kojjootti! :D
Tony ei ole tainnut pitkään aikaan tervettä paikkaa itsessään nähdä. Onneksi Kiiralla on paikat kunnossa! ;D
ja voivat tarvittaessa tuurata toisiaan Kiira ja Tony :D
Kun Kiira on kisoissa, Tony on kehissä ja päin vastoin. Viihde ja tositoiminta pidetään lujasti erillään.
Elämä ilman aitanpolulla astelevaa Kiiraa on kuin pilvinen päivä... :D
"Tonyn kamppasi huua kotti, taisi olla oikea Hottentotti!" ;D