Minua ainakin ärsyttää nuo keskustelut, joissa joka toisessa kysellään "MIKÄ ON IHQUN GAYN FANIOSOTE!?" "MISTÄ VOIN LÖYTÄÄ NE LONTOOSTA!?" "KEIKKOJA LONTOOSSA SILLON JA SILLON!"
Koittakaa ensin itse etsiä ongelmiinne ratkaisut, ja vasta sitten turvautukaa tähän keskustelupalstaan.
Noita keskusteluja on täällä miljoonittain, siksi että ne huomattaisiin ja joku vastaisi.
Se vaan oikeasti ärsyttää, kun ihmiset ei edes yritä, vaan tulee heti kyselemään jotain huuhaata, jonka varmasti löytää esimerkiksi Googlettamalla jos vain VIITSII ja YRITTÄÄ vähän.
Kiitos, ja anteeksi kaikille jotka vetivät herneen nenäänsä.
PS: TIEDÄN ETTÄ TÄMÄ EI KOSKE COLDPLAYTÄ, MUTTA OIKEASTI ÄRSYTTÄÄ TÄLLÄNEN TYPERÄ KYSELEMINEN JOKA TOISESSA VIESTISSÄ. Goodbye.
Hei kuulkaas nyt..
2
612
Vastaukset 2
- mutta
Olen kyllä yrittänyt löytää googlesta Guyn osoitetta, mutta en ole löytänyt!Siksi tulen täältä kysymään jos joku voisi auttaa minua.Minusta tuntuu, että moni täällä palstalla ei vaivaudu auttamaan minua, mikä taas saa minut ärsyyntymään!Kaikille se ei ole vain niin yksinkertaista hakea googlesta kaikkea tarvitsemaansa tietoa.Esimerkiksi joidenkin on vaikeaa ymmärtää englantia, mikä vaikeuttaa huomattavasti!Mutta ymmärrän sinua, sillä kyllä minuakin ottaisi päähän jos Coldplay palstalla puhuttaisiin vain Guysta, mutta valitan että olen itsekkin Guyn fani, joten minua ei nuo Guy keskustelut haittaa...hah;D Mutta ehkä ihmisten pitäisi vaivautua välillä auttamaan niitäkin, jotka eivät välttämättä liity heihin itseensä.Siis ei aina itsekkään tarvitse olla Guyn fani, jotta voisi auttaa toista.Sinun ehkä kannattaisi lukea noita Guy juttuja tällä palstalla lisää, niin huomaat että joku on kovasti yrittänyt etsiä GOOGLESTA ILMAN TULOSTA!
- Guy juttuja..
Ja melkein jokaiset Guy kysymykset ovat samoja, että sellasta...
Minäkin pidän Guysta ja on oma mielipiteeni missä menee raja, ja mielestäni se menee siinä että joka toisessa viestissä kysytään jotain missä Guy asuu..
Huomautan, että tämä palsta on aika uusi(?) ja täällä varmaan on jotain 10 kävijää päivässä, joten ehkä vaikuttaa hieman vastauksiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras
"Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde931392- 47921
- 95895
MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(
MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku86815Haluatko että unohdan sinut kokonaan
Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j57737- 64602
- 42591
- 34577
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan191567- 48547