Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

aamulla on ihanaa

miesten aamujöpötys on kyllä niin ihanaa! mutta miten on miehet, seisooko todellakin kaikilla ihan joka aamu? hoiteletko mieluummin itse itsesi vai annatko naisen auttaa?
42746
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aamujöpötys on kaikilla, joilla paisuvaiset jo tai vielä toimivat, siis esim 3-95-vuotiailla.
Sen olemassaololla voi diagnosoida, miten on mahdollista hoitaa seisomattomuutta vai onko.
Elimistö antaa itse hoitoa, happea ym noille kudoksille yöllisissä erektioissa.
Hoitaa ei tarvitse mitenkään, ellei ole halua seksiin, kyllä se siitä laantuu ihan itsestään, useimmiten kun käy kusella. Niitä seisokkeja on yön mittaan muutamia, mutta sitähän ei itse huomaa ennen kuin tulee kusihätä.
Petikaveri voi tietenkin yrittää käyttää tilaisuutta hyväkseen, mutta se erektio ei todellakaan tarkoita, että miestä haluttaa, voipi kyllä olla että halu herää kun on toisen käsi kiinni varressa.

Äänestä
  • siis hoitele itseänne aamulla? ellemme harrasta seksiä aamulla niin mieheni vetää käteen joka aamu vessassa (en tietenkään voi olla varma tästä mutta satunnaisesti sieltä hänet yllättäneenä voisin olettaa näin tapahtuvan lähes päivittäin). vai onko tää vaan niin, että keskivertomiehet vetää käteen x kertaa päivässä, esim aamulla ja illalla?

    Äänestä

  • te... kirjoitti:

    siis hoitele itseänne aamulla? ellemme harrasta seksiä aamulla niin mieheni vetää käteen joka aamu vessassa (en tietenkään voi olla varma tästä mutta satunnaisesti sieltä hänet yllättäneenä voisin olettaa näin tapahtuvan lähes päivittäin). vai onko tää vaan niin, että keskivertomiehet vetää käteen x kertaa päivässä, esim aamulla ja illalla?

    että useimmat miehet, niin sinkut kuin aviossa elävätkin runkkaavat silloin tällöin. Kuka enemmän ja kuka vähemmmän. Yrittäkääpä kieltää runkkaaminen mieheltänne ja hän tulee hulluksi jossakin vaiheessa. On ne paineet purettava kun niitä on!

    Äänestä

  • himorunkkaajajussi kirjoitti:

    että useimmat miehet, niin sinkut kuin aviossa elävätkin runkkaavat silloin tällöin. Kuka enemmän ja kuka vähemmmän. Yrittäkääpä kieltää runkkaaminen mieheltänne ja hän tulee hulluksi jossakin vaiheessa. On ne paineet purettava kun niitä on!

    kun mieheni runkkaa niin harvoin! Minusta on outoa että ajattelen näin mutta minusta oli aina ennen aikoja sitten ihana kuunnella mieheni juttuja kuinka hän runkkasi aina, joka ikinen aamu ennen kuin johonkin lähti, tai jos olimme yhden päivän erossa, hän kertoili aina seuraavana päivänä kuinka hänen oli pakko runkata illalla.

    Mutta ei enää, tylsää, minusta olisi myös mukava löytää mieheni esim. katsomasta pornoa yksin ja runkkaamasta, mutta kun mitään tälläistä "jännää" ei koskaan tapahdu.

    Vaikka aamulla hän herää kauhea seisokki päällä, ja koittaa ehdottaa minulle että miten olisi pano, ja jos en jostain syystä jaksa, hän EI runkkaa, ihme juttu:/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


******** kirjoitti:

miesten aamujöpötys on kyllä niin ihanaa! mutta miten on miehet, seisooko todellakin kaikilla ihan joka aamu? hoiteletko mieluummin itse itsesi vai annatko naisen auttaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu