Voisko

Moi

Voisko joku opastaa että mistä löydän ohjeet käynnistyslataajan palautukseen, kun oli kaksi windowsia ja otin toisen pois.
Käynnistettäessä kuitenkin näkyy vielä.

T. Kake.
4208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

XP:n asennus CD sisään -> buuttaa CD:ltä ja mene asennus ohjelmaan -> korjaa asennus -> kirjoita tulevalle komentoriville FIXMBR ja paina enter

Äänestä

Ei onnistu..taisit antaa väärät ohjeet?

Äänestä

Eihän sun siis tarvitse käynnistyslataajaa mitenkään palauttaa eikä MBR:ää fixata, nehän toimii täysin oikein! Mutta sun tarvii MUOKATA käynnistystiedostoa boot.ini ..näääs.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


opastaa kirjoitti:

Moi

Voisko joku opastaa että mistä löydän ohjeet käynnistyslataajan palautukseen, kun oli kaksi windowsia ja otin toisen pois.
Käynnistettäessä kuitenkin näkyy vielä.

T. Kake.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu