Sanokaa kantanne

Mitä mieltä olette miehestä joka ottaa 9-vuotiaan tytön vaimoksi,entä niistä jotka kunnioittavat häntä?
4245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tai Matti Vanhanen joutuu pyytämään anteeks sinunkin puolesta

Äänestä
  • että olemme olemassa muslimit, nyt lupaamme valehdella tästä lähtien oikein mallikkaasti, teidän mielenne mukaan.

    Äänestä

Törkeä ukko se muhametti ja anteeksi koko Suomen ja Tanskan puolesta heti perään

Äänestä
  • sitä voikin heti pyytää anteeksi joka lauseen perään, aivan kuten muslimit tulevat hymyssäsuin sylkemään päin naamaa, eli kun väittävät olevansa liikkeellä ystävyyden nimissä (ainakin osittain). Sama vaikutus siinä, kuka uskoo enää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Utelias,Tre kirjoitti:

Mitä mieltä olette miehestä joka ottaa 9-vuotiaan tytön vaimoksi,entä niistä jotka kunnioittavat häntä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu