Ruotsi kärysi!

Suomi on olympiavoittaja!
Ruotsin joukkueessa doping-käry!
Sundinin kusesta on löydetty Forsbergin paskaa.
Näyte otettiin Zetterbergin suusta.
3242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kerta kun kirjoitat tän saman...hassunhauskan viestin!

Ei naurata enää, joten älä viitti kirjoittaa tota enää kertaakaan tänne...jooko?!?

Äänestä
  • Olisikin totta...

    Äänestä

todella hidas sytytys!!!!!!!!!!!

Varmaan on itsetuntosi korkeella kymmenen vuoden vanhan jutun avulla.

Että olet hauska!!!

Ei taida hissi nousta kovinkaan korkealle???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pelle kirjoitti:

Suomi on olympiavoittaja!
Ruotsin joukkueessa doping-käry!
Sundinin kusesta on löydetty Forsbergin paskaa.
Näyte otettiin Zetterbergin suusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu