Haloselle suoritettava lääkärintarkastus

Haloselle on suoritettava puolueettoman tahon suorittama fyysinen ja psyykkinen lääkärintarkastus. Sen verran sekavassa mielentilassa pitkin päivää mummo taas pyöri ja änkytti.
11375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Höpsistä! Suomen kansa tykkää Halosesta, ja halusi sen jatkavan pressana. Halonen on ihana!

Äänestä

Olisi ollut suotavaa tehdä ko. tarkastus ennen tätä tilaisuutta. Kansalle on myös ollut tapana ilmoittaa presidentin terveyden tilasta. Nyt näyttää kyllä huonolta. Vähäpätöisempiinkin töihin vaaditaan monenmoiset tarkastukset ja testit tänä päivänä. Puuttuukohan taas rohkeutta tarttua asiaan.
Eiköhän Halonenkin ole koeajalla kunnes on lääkärintarkastukset pidetty.
Näyttää pahasti joko muisti tai mieli heikkenevän.

Äänestä
  • Pärjäsihän Urkkikin pressana ihan horiskona vallan mainiosti, suksi kulki, kalaa tuli ja idänsuhteet pysyi kunnossa.

    Äänestä

..millainen pressakevanustantta meillä nyt taas on, kiitos vasurikommunistien vilpin!

Tuoko moukka mumunkanttura häärii meidän edustajanamme maailmalla taas jälleen!

Herättäkää mimut painajaisesta!!

Äänestä
  • herranjestas, mikäs kirjoittajan kuvatus se siellä, taidat olla mumunkalkkiuna.

    Äänestä

  • sairautesi.. Et voi herätä painajaista, elät sitä joudut elämään mitättömäsi minän kanssa, onneksi voit purkaa sairauttasi Tarja Haloseen. Onnea paranemiseen.

    Äänestä

sairautesi, siirtää omat ongelmasi Halosen lääkärintarkastusvaatimuksen. Halonen on toimittanut selvityksen terveydestäöän lakien mukaan. Mikään ei kuitenkan sinulle riitä, toivottavasti sairautesi helpottuu kirjoittamalla.

Äänestä

Vainoharhaisuus- ja harhamielisyysoireyhtymä.

Äänestä

munchausen oireyhtymä

Äänestä

näkövamma

Äänestä

olla vihavamma???
sen verran tuntuu maailma pyörivän presidenttiimme Tarja Halosen ympärillä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KansalainenW kirjoitti:

Haloselle on suoritettava puolueettoman tahon suorittama fyysinen ja psyykkinen lääkärintarkastus. Sen verran sekavassa mielentilassa pitkin päivää mummo taas pyöri ja änkytti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu