Ny tuli hyvä

tilaisuus toivottaa fiksu ja avoimesti kristillinen raskaan sarjan poliitikko KDhen, eli toivottakaamme kaikki Suvi-Anne Siimes tervetulleeksi KDn listoille !
2109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

en sulata hänen Nato-vimmaansa

Äänestä
  • "Nato-vimma" enempi vain vasemmistoliiton sisäinen lokausleima sillä omien sanojensa mukaan hän:

    Mutta kuten tunnettua, minä en ole innokas Suomen Nato-jäsenyyden kannattaja. En tosin kuulu niihinkään, joille Nato on kaiken pahan alku ja juuri.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Väisänen kirjoitti:

tilaisuus toivottaa fiksu ja avoimesti kristillinen raskaan sarjan poliitikko KDhen, eli toivottakaamme kaikki Suvi-Anne Siimes tervetulleeksi KDn listoille !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu