Älkää nyt hyvät ihmiset laittako niitä rahojanne sinne veikkauksen kenoon, kun sieltä ei mitään kuitenkaan voita. Pitkässä juoksussa ainoa tapa tehdä voittoja on urheiluveikkaus ja V5.
Näin on!
Näin on!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Eilen tuli 7/8 2€ 480€.
jos veikkauksen peleissä ei voita niin vika ei ole pelkästään veikkauksen vaan pelaaja kantaa osa vastuun koska on veikannut vääriä kohteita
...ai ei kenosta mitää voita...eilen kyllä tuli 10 kenossa 9 oikein...euron panoksella...eli nyt oon 5000e rikkaampi!!!=o)
Kyllä kenolla rahaakin tulee, vuoden sisällä olen voittanut 5000€, 4 x 100€, 3 x 200€ 10€ ja 20 € ja siitä pienempiä voittoja, niitä en ole edes laskenut. Olen pelannut Kenon alusta lähtien kymppikenoa välillä 0,50€ välillä 1€ panoksella. Viikossa 20 – 25€, jos edelleen tupakoisin, sama raha menisi savuna ilmaan. Odotan vielä sitä täysosumaa, kyllä se tulee.
Laittakaa sitten muuta onnekas rivi, eihän se raha ole teiltä pois, vaan veikkaukselta ;)