JEEEES!!!

JIPIII!! lakko alkaa sunnuntaina ni nähää millanen ulina alkaa sitte ku ei ookkaa niitä kauheita TAPPAJAREKKOJA JA BUSSEJA TIEN PÄÄLLÄ:D
2331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Milläs sitten saadaan Masa maanantaina töihin.VIttu villarillako pitää polkea? 19kilumetriä pakkasessa ja lumessa!
Heti töihin bussikuskit!
Ei mitää lakkoilua!

Äänestä
  • ¨
    Niin ja autoantero kouluun???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poliisimestari-SISU kirjoitti:

JIPIII!! lakko alkaa sunnuntaina ni nähää millanen ulina alkaa sitte ku ei ookkaa niitä kauheita TAPPAJAREKKOJA JA BUSSEJA TIEN PÄÄLLÄ:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu