Onko suomessa mitään vastaavaa tunaamopajaa kun esim. toi west coast customs minne voi viedä autonsa ja kaiken saa kerralla asennettua?
Missä suomen west coast customs?
4
2094
Vastaukset
toimii ainakin pitstop E18, siel on ainakin jonkun-näkönen asentamo ellen väärin muista, maalaamoo siel ei kylläkään taida olla mutta muuten taitaa olla PK seudulla lähinnä West Coast customs tyylistä pajaa.
- sumsan
löytyy täältä ..
http://www.vaivaton.com/shops_systems.php - Jos näin on
Triangle motorissa olisi ainakin ammattitaitoa. Yritys taitaa olla keskittynyt lähinnä vanhojen ajoneuvojen entisöintiin ja ihan pikkurahalla tuskin tekevät mitään. Jos lompakossa kuitenkin on riittävästi pelimerkkejä, eivätköhän he tuninghärpäkkeetkin autoosi asenna.
- arvoauto
copy pastea kysymästäsi aiheesta:
Demec
DEMEC (Design Mecklin) on Oy Pacecar Ltd:n kansainvälinen brandi, jonka alla toteutetaan arvoautojen erikoisvarusteluita sekä Suomen markkinoille että vientiin.
Markkinajohtaja
Olemme Pohjoismaiden johtava Exclusive Styling & High Performance – kokonaisuuksien toteuttaja.
Valikoimaamme kuuluvat muutospaketit nykyaikaisiin tuotannossa oleviin autoihin, mm. Audi, BMW, Chrysler, Jaguar, Land Rover, Lexus, Mercedes-Benz, Porsche, Volkswagen ja Volvo.
Toiveiden täyttäminen
Asiantuntemuksemme avulla laadimme asiakaskohtaisen kokonaisuuden, onpa kysymyksessä pienempi varustelu tai täydellinen varustelukokonaisuus. Palvelemme varustelutoteutuksissa pääasiassa avaimet käteen -periaatteella.
Vahvuutenamme on omien muotoilutuotteiden kehittäminen ja valmistuttaminen.
Asiakkaitamme ovat monet alansa johtavat yritykset ja yrittäjät Suomessa, sekä yksilöllisyyttä ja mukavuutta arvostavat kuluttajat.
Verkostoituminen
Teemme kiinteää yhteistyötä autojen maahantuojien kanssa sekä muiden globaalien autoalan yritysten kanssa Venäjällä, Euroopassa ja USA:ssa.
Toimitamme autoliikkeiden kautta uusien autojen varustelupaketteja. Nämä varustelut voidaan liittää kätevästi auton tilaukseen sekä rahoitukseen yhteistyössä kyseisen autoliikkeen kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.2907504Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on553948PropsApp Koodi
Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset23438Persut yrittävät epätoivon vimmalla
kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a723181Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,1142854"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin392660IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n
eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-492518Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen
Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.542272- 682053
- 991921