Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hävisin

hävisin paffille 40 euroa ja äkkiä jäädytin pelitilin, paf on perseestä!! 40 eurolla ois voinu juopotella pari vloppua!!!
31230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hasardi pelipaikka. Pyysin pitkän aikaa sitten asjakaspalvelua lopettamaan pelitilin kun meni 3vuotta noin -1500 hitaasti häviten päivittäin? Ensimmäisenä puolenavuotena tuli kaikki voitot jotain 2 puoli tuhatta??
Ihmetyttää vielä miksi niillä niitä bingoja oliko jopa neljä ja jotain 6 suurenevaa jackpotti voittoa. Imangosta tulee mieleen suuta soittava raskaansarjan nyrkkeilijä josta ei ole sitten mihinkään. Onko niillä edes rekisteröityneitä vieläkään 200000 tta. Sekin on vielä tosi vähän.

Äänestä

paf on kyllä todella petollinen paikka, sinne vain menettää hiljalleen rahansa, suosittelen sydämmellisesti casinopelien vaihtamista Pitkävetoon(www.nordicbet.com), esim sm-liiga ja tennisvedot ovat minulle ainakin sopivimpia.

olympialätkästä tuli todella hyvin voittoa kun siellä oli kanuunanvarmoja pelejä tarjolla esim canada-italia jne..

Äänestä

Se kun on puoli Suomalainen pelipaikka.
Sekin vaikutti että sitä vaan luotti ja yritti. Kyllä sen sitten pitemmän perään tajusi että sielä haiskahtelee jokin ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rahaa :( kirjoitti:

hävisin paffille 40 euroa ja äkkiä jäädytin pelitilin, paf on perseestä!! 40 eurolla ois voinu juopotella pari vloppua!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu