onko se niin toimiva kun puhutaan? suositteletko? miksi, miksi et?
ja mistä sellaisen voisi saada turusta (ei siis postimyynnistä vaan jostain liikkeestä, sin cityn verkkosivuilla sitä ei ainakaan ole)?
ja mistä sellaisen voisi saada turusta (ei siis postimyynnistä vaan jostain liikkeestä, sin cityn verkkosivuilla sitä ei ainakaan ole)?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Liikkeistä en tosiaan tiedä, kun en käytä, Toyheavenissa ainakin on: http://www.toyheaven.fi
Ainostaan toi sama kauppias silloin tällöin.
Spämmäriheaven. Älkää vaan ostako sieltä mitään.
sex and the city:ssäkin ja joskus aikoja sitten city-lehti suositteli myös... henk.koht. kokemusta ei ole tai muutakaan en ole kuullut.
ton kanssa sellanen ongelma että kun alan kiihottumaan niin alapääni alkaa supistella hitaasti ja voimakkaasti (kuten puristaisi penistä lantionpohjanlihaksilla, ei kuitenkaan siis vielä orgasmi) ja estää sauvan normaalin pyörinnän... pelkään että koko vehje hajoaa käsiin kun luuni/supistelu/liikehdintä estää pyörimisen, onko muillakin vastaavia kokemuksia? hajoaako vibra vai kuuluuko asiaan?