Talvirenkaat Turusta

Tähän aikaan vuodestakin voi tulla tilanne, että tarvii uudet talvirenkaat. Minne siis suuntaan nokkani? Onko ne halvempia nyt mitä syksyllä?
3533
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kokeile aluksi jotain paikallista rengasliikettä. Voi hiukka halvemmalla lähteä jos jaksat tarpeeksi kinuta.

Äänestä

Vianorista kävin kuukausi sitten uudet Hakkapeliitta neloset. Eihän ne halvat olleet, mutta palvelu pelasi. Ei kannata ainakaan kesärengassesonkiin viivästyttää sitä uusien talvikumien hankintaa.

Äänestä

Teboil aaltoset myy halvalla

Itselläni on kahdet kitkat, Q nopeusluokan testivoittajat pariksi talvikuukaudeksi ja kevääksi ja syksyksi T-nopeusluokan kitkat, tiethän ovat nyt niin karheita että renkaat kuluu ihan silmissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistä halvat kirjoitti:

Tähän aikaan vuodestakin voi tulla tilanne, että tarvii uudet talvirenkaat. Minne siis suuntaan nokkani? Onko ne halvempia nyt mitä syksyllä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu