Miracle-Perse

Täyttä skeidaa kaikki Miken jutut.
3181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

nyt kun tiedetään keitä te olette, punikkeja.

Äänestä
  • Tukiaisilla elävä peräkammarin lestadiolaispaska
    lopeta se vittuilu tai me ei enää elätetä sinua.

    Äänestä

  • mari- kirjoitti:

    Tukiaisilla elävä peräkammarin lestadiolaispaska
    lopeta se vittuilu tai me ei enää elätetä sinua.

    Harmittaako kun ei pysty enää ampua salasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


höperehtii kirjoitti:

Täyttä skeidaa kaikki Miken jutut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu