haluisin useita

Annan panna

Haaveilen siitä, että minua panee hyvin moni nuorimies paljaalla. Panee niin kauan, että tulen raskaaksi.
Tietoa siitä mistä löydän noita vitaaleja siementäjiä, oikein runsain määrin!

8

7430

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 5:ltä kaverilta

      Minulla oli onnea. En tullut raskaaksi. Olin siinä 15-vuotias, kun pyöräilin eräälle lammelle, missä tapasin käydä uimassa. Siellä, vähän sivummalla oli 5 suht'koht' tuttua poikaa telttailemassa. Pojat pyysivät oluelle ja minä suostuin. Alkoholiin tottumattomana posket alkoivat pian punottaa ja otin osaa poikien vähän härskeihin juttuihin.

      Pian yksi heistä istui tukille viereeni ja alkoi halaamaan. En laittanut hanttiin, sillä olin joskus fantasioinut jostain samantapaisesta.
      Siirryimme telttaam ja aika nopeasti minut oli riisuttu. Vuoron perään he kävivät nussimassa minua ja sain monta tärisyttävää orkkua. Vähän levättyämmä, he vielä ringissä runkkasivat spermat päälleni. Menin spermaisena uimaan, koetin pestä kaiken limen pois. Sitä oli tukassanikin.

      Kun tulin takaisin teltalle pojat olivat tyytyväisiä, mutta joku oli ottanut pikkarini "muistoksi", mutta en välittänyt.
      Tuntui vaan hyvältä pyöräillä kotiin, kun ilma huuhteli turvonnutta pimppaani. Tapasin vielä usein paria niistä kavereista ja sain tietenkin hutsun maineen, mutta eipä sillä väliä.

      • se kesä

        Kesä tulee. Odotan, että jollain leirintä alueella on teltta, jossa voin ottaa vastaan monia nuoria miehiä reiteni levitettynä!


    • moi.

      Tässä oli uksi vapaaehtoinen.
      Olen 33v kundi pk. seudulta, kokemusta on kimppajutuista.

      Kirjoita os: [email protected]

    • kalle hki

      Mä voin panna paljaalla ja raskaaks. oon lihaksikas ja hyvännäköinen eli saa hyvät geenit.. ja ikääki 23v

    • Timo
      • AnnanpannaNYT!

        Pilluni kaipaa sisällensä todellakin oikeata miehen kyrpää. Haluan antautua paljaalla panevalle kunnon miehelle. Haluan saada hänen siemenet sisälleni! Tunnen kun hänen kalunsa sykkii sisälläni, kun hän saa orgasmin!
        Antaudun tässä täysin kohtalon varaan, ja odotan kenelle miehelle tulen raskaaksi.


    • kylläpäs vitsin repäisit

      ja toiset ukot vastailee ihan tosissaan. Olette tyhmiä.

    • Elsa

      Kummallista ettei sinulle äiskä ja isä ole kertonut anaalisi olevan synnytykseen kelpaamaton.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa

      On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t
      Maailman menoa
      168
      4287
    2. Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan

      Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan
      Maailman menoa
      49
      2415
    3. Ikävä sinua..

      Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va
      Ikävä
      22
      2261
    4. Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"

      Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos
      Maailman menoa
      54
      1836
    5. Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt
      Maailman menoa
      372
      1740
    6. Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä

      Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi
      Maailman menoa
      61
      1474
    7. Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä

      Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu
      Maailman menoa
      22
      1469
    8. Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra

      Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy
      Sodankylä
      81
      1365
    9. Pitäisikö ilotulitteiden myynti kieltää?

      Esim jyväskylässä ainakin on ammuttu ilotulitteita päin ihmisiä ja autoja. Samoin Helsingissä? Pitäisikö ilotulitteiden
      Maailman menoa
      97
      1268
    10. Väärä pää tutustumiseen

      Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä
      Ikävä
      156
      1207
    Aihe