BI juttu

Jampan kaveri

Olin taas kerran Annikalla ja Jampalla kylässä. Juotiin siinä illan mittaan aikalailla. Annika sammu siihen sohvalle ja me alettiin Jampan kanssa kattoon pornoo videolta.
Yhtäkkiä Jamppa sano että "nyt kyllä panettaa että mun on ihan pakko nykästä Annikaa" Se veti vaatteet niskastaan ja riisu Annikankin, joka heräili siinä samassa.
Jamppa makas selällään sohvalla ja Annika otti siltä suihin. Jampan kalu oli valtava ku en ollut nähnyt sitä koskaan seisomassa.
Annika sano mulle että "Tuu säkin mukaan"
Ei tarvinnu käskeä kahta kertaa, heitin vaatteet pois ja menin Annikan kans nuolemaan Jampan kalua.
Jamppa sano että "te kaks saatte mulle kyllä superstondiksen" Sit Annika alko ratsastaa Jampan kalun päällä. Mä hieroin Jampan kalua ja kiveksiä samalla kun vedin käteen toisella kädellä.
Sit mä tungin oman kalunkin Annikan tussuun ja oli tosi makeeta tuntea Jampan kalu kiinni omassa Annikan sisällä.
Annika voihki hulluna ja pian saimme samanaikaisesti Jampan kanssa, sitten kullimme liukuivat pois Annikasta.
Annikasta valui valtavasti spermaa siinä kun se
makas vielä Jampan päällä.
Mulla alko stondamaan melkein heti uudestaan ja Jampallakin. Aloimme katsoa vielä leffaa ja runkkasimme toisillemme toiset syöksyt.
Sit menin himaan, suihkuun ja nukkumaan.

1

12226

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jormalaisena

      Hyvä tarina kerro lisää...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      91
      1457
    2. Mikä on viimeinen

      este joka vielä pitää sinut ja kaivattusi erillään?
      Ikävä
      83
      1002
    3. Näin kaivattuni viimeksi...

      ...? Se tuntui kuin... ?
      Ikävä
      66
      887
    4. Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?

      Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su
      Sinkut
      361
      861
    5. Oikea nainen

      On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t
      Sinkut
      170
      825
    6. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      92
      753
    7. Olen pahoillani mies ihan kaikesta

      Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on
      Ikävä
      61
      585
    8. Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin

      Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta
      Ikävä
      126
      483
    9. Se ei silloin ollut sattumaa

      vaan tarkkaan suunniteltu juttu. 🪤
      Ikävä
      45
      477
    10. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      31
      434
    Aihe