Olin taas kerran Annikalla ja Jampalla kylässä. Juotiin siinä illan mittaan aikalailla. Annika sammu siihen sohvalle ja me alettiin Jampan kanssa kattoon pornoo videolta.
Yhtäkkiä Jamppa sano että "nyt kyllä panettaa että mun on ihan pakko nykästä Annikaa" Se veti vaatteet niskastaan ja riisu Annikankin, joka heräili siinä samassa.
Jamppa makas selällään sohvalla ja Annika otti siltä suihin. Jampan kalu oli valtava ku en ollut nähnyt sitä koskaan seisomassa.
Annika sano mulle että "Tuu säkin mukaan"
Ei tarvinnu käskeä kahta kertaa, heitin vaatteet pois ja menin Annikan kans nuolemaan Jampan kalua.
Jamppa sano että "te kaks saatte mulle kyllä superstondiksen" Sit Annika alko ratsastaa Jampan kalun päällä. Mä hieroin Jampan kalua ja kiveksiä samalla kun vedin käteen toisella kädellä.
Sit mä tungin oman kalunkin Annikan tussuun ja oli tosi makeeta tuntea Jampan kalu kiinni omassa Annikan sisällä.
Annika voihki hulluna ja pian saimme samanaikaisesti Jampan kanssa, sitten kullimme liukuivat pois Annikasta.
Annikasta valui valtavasti spermaa siinä kun se
makas vielä Jampan päällä.
Mulla alko stondamaan melkein heti uudestaan ja Jampallakin. Aloimme katsoa vielä leffaa ja runkkasimme toisillemme toiset syöksyt.
Sit menin himaan, suihkuun ja nukkumaan.
BI juttu
Jampan kaveri
1
12087
Vastaukset
- jormalaisena
Hyvä tarina kerro lisää...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka323335Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1032525Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv692488- 832054
- 411398
- 111258
Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli3781016Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos34813TVssä TomCruisen superjännä Vaarallinen tehtävä Mission Impossible Rogue Nation
Alkaa uskomattomalla lentokone kuvauksella. Toimintaelokuvan jatko-osa agentti (Tom Cruise) on hankaluuksissa, kun järje28798Kaikkea hyvää kaikki
Kaikkea hyvää kaikki ja positiivisia ja hyviä asioita. Kylmää on kovia pakkasia. Pikku hiljaa kevättä kohti taas. Voimaa6740