Kysymys vakio-

Miksi kenenkää vakiokirjoittajan nimimerkkiä ei näy Yleistä autoilusta puolella?
Käytättekö eri nimimerkkiä siellä, vai ettekö kirjoita sinne olleskaan? Ja jos ette, niin miksi ette?
Keskustellaanhan sielläkin liikenteestä ja autoilijan asioista.
4414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Liikenne kiinnostaa, autot sinänsä eivät niinkään.

Siksipä kulutan päivää tällä palstalla (ja parilla muulla). Tämä riittää minulle oikein hyvin, kiitos.

Äänestä

Tää palsta onkin tarkoitettu sadomasokisteja varten.

Äänestä

Koska suurin osa ei OSAA käyttää nimimerkkiä kuten aloittajastakin huomaa. Yhdyssanan alkuosa on kirjoitettu "otsikko" kenttään ja loppuosa "nimimerkki" kenttään. Joillekin nimimerkin keksiminen on yllätävän vaikeaa

Äänestä

nimikkeellä oleva palsta on tarkoitettu kaikille paskanjauhajille ja pelkkää vittua tekstissään kirjoittaville, toisia haukkuville puberteetti-ikäisille, joita seriffi ei viitsi kaitseta.
Siellä toisella palstalla on parempi sefu, joka poistaa nää paska-, vittu-, kyrpänaamaa kirjoittavat yksilöt pois.
Siinä sulle syy.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


keskustelijoille kirjoitti:

Miksi kenenkää vakiokirjoittajan nimimerkkiä ei näy Yleistä autoilusta puolella?
Käytättekö eri nimimerkkiä siellä, vai ettekö kirjoita sinne olleskaan? Ja jos ette, niin miksi ette?
Keskustellaanhan sielläkin liikenteestä ja autoilijan asioista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu