Felicia 1.6 ohjaustehostin

Onko kellään kokemusta ohjaustehostimen lisäämisestä jälkeenpäin? Käykö jotkut volkkarin osat? Paljon kustantaa? onko osia myytävänä?
3442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Haynes service and repair manual skoda felicia 1995-1999 ei kerro osista miltä valmistajalta ne tulee. sinänsä ihan kiva kirja muuten.

Äänestä
  • vaihda vähän uudempaan feliciaan. turhan iso tai kallis homma. itsellä oli vm 96 ilman tehostinta. muija mainitsi aina tehostimen puutteesta taajama ajossa. olihan se jäykkä kieltämättä. tehostetut huonompia ajaa maantiellä. ajoin paljon vm 99 samanlaisella felicialla, mutta tehostamattomassa parempi tuntuma tiehen.

    Äänestä

HÄÄHÄÄÄÄÄÄÄÄ!!!!!! SKOOOOOOODA osta AUTO! MERSU!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jone kirjoitti:

Onko kellään kokemusta ohjaustehostimen lisäämisestä jälkeenpäin? Käykö jotkut volkkarin osat? Paljon kustantaa? onko osia myytävänä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu