ihanaa peppuseksiä

msnasty

Moi
mitäs te miehet tykkäätte naisista jotka tykkää peppuseksistä?
itse tykkään siitä varsinkin kun se thedään oikein nami nami...
mutta tuntuu ettei monikaan nainen siitä tykkää...ja jotkut miehet kummaksuu kun sitä pydän

8

2968

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mies69

      paljonkin naisista jotka haluavat anaaliseksiä. Tosi on että useimmat naiset vieroksuvat sitä jo pelkkänä ajatuksenakin. Ehkä minulla on ollut onnea, mutta useimmat naiseni ovat pitäneet anaaliseksistä. Ja jos ei pidä niin ei siinä mitään, onhan sitä paljon muuta mukavaa mitä voi tehdä.
      En minä ainakaan kummaksuisi jos nainen sitä minulle ehdottaisi, se on mukava lisä.
      Mitenkä sinusta se tehdään oikein?

    • Sinun pervo naapurisi

      Vanhana perverssinä pyllypano on niin rietasta ja irstailun hekumaa, että en osaa olla sitä ilman.
      Seurustelin 8 vuotta aika vapaamielisen naisen kanssa, joka rakasti persepanoa. En ollut aikaisemmin sitä tehnyt, mutta tämä viattomannäköinen nainen heti ekalla kerralla hänen luonaan kysyi, haluanko häntä perseeseen?
      Sanoin hänelle, että en ole edes koskaan kokeillut ja eikö siihen tarvita jotain liukastetta, niin hän tuli istumaan syliini ja ohjasi kaluni omaan peräaukkoonsa ja alkoi hitaasti naimaliikkeet. Olin hämmentynyt ja kysyin, eikö tämä tee kipeää ilman mitään liukasteita, niin hän sanoi, että näin se tuntuu hänestä kaikista parhaimmalta. Jälkeenpäin olen häntä nainut perseeseen telttaretkillä, mökkireissuilla, hotelleissa, autossa,tuolissa, uimarannalla, parvekkeella, keittiössä, sängyssä, kylpyhuoneessa, sohvalla, metsässä ja kerran Suomenlinnassa, kun otimme aurinkoa kallioilla ja häntä alkoi naitattaa ja halusi pyllyyn.

    • Anonyymi00003

      Vanha viestikeju ,mutta persepano ja perseen tuoksu kiihoittaa .

    • Anonyymi00004

      Miehenä tykkäsin kovasti panna naista peppuun ja että nainen panisi mina, jollakin myös.
      Xxx

    • Anonyymi00005

      Sitä on rouvan kanssa ihmetelty että kuinka joillakin menee kalu ihan heittämällä perseeseen. Rouvalla on silleen että saa kyllä lämmitellä kunnolla ja sormea antaa ennen kuin kalu sisään. Ja jos kalu vähänkin löysä niin ei mitään asiaa pyllyn puolelle, pumppiin menee kyllä.

      • Anonyymi00008

        Ne osaa pitää rentona sulkialihaksen, kun liukasta kärkeä työnnetään, jos jännittää sitä, niin eipä se sinne uppoa kun väkisin ja se ei ole kellekään kivaa.


    • Anonyymi00006

      itse miehenä tykkään peppuseksistä mutta pitää olla molemmille naisella vibroja tai paras strapon

    • Anonyymi00007

      Ja paskat yksikään nainen ei pidä perseseksistä. Tässäkin ketjussa ap on mies joka haluaa hämätä naislukijoita että muka olisi vähintäänkin yleistä että naiset tykkää moisesta tuhkaluukun nuohouksesta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Gallup: Kansalaiset eivät usko velkajarruun

      Puolet suomalaisista ei usko velkajarrun vaatimien sopeutusten toteutuvan, kertoo Iro Researchin kyselytutkimus. Kokoom
      Maailman menoa
      70
      1113
    2. Ethän mies vielä

      luovu meistä? Haluaisin jo sun syliin.
      Ikävä
      64
      882
    3. Haaveilen edelleen

      Sinusta aika ajoin
      Ikävä
      53
      858
    4. Sinulle nainen

      En ehkä koskaan osannut sanoa tätä oikein. Minun vaikeuteni luottaa liittyi ennen kaikkea menettämisen pelkoon. Siihen
      Ikävä
      66
      856
    5. Mä oon kallistumassa

      Rikosilmoitukseen!
      Suhteet
      190
      851
    6. Hei rakkaani.

      Kohtaaminen lähestyy. Miten teemme sen? Kumpi ottaa yhteyttä vai törmäämmekö jossain sattumalta? Tuleva vaimosi
      Ikävä
      70
      725
    7. Ethän voinut nainen tietää, että rikot rikotun

      Omaa elämää taas mietin aamuyön tunteina. En vieläkään löytänyt muistin sokkeloista ainuttakaan onnen hetkeä. Kaipuu on
      Ikävä
      72
      712
    8. Tiedätkö sitä

      Että sinun äänesi on ihanan pehmeä
      Ikävä
      42
      706
    9. Martsusta tuli leuhka

      Ja ylimielinen. Hän ei nosta persettäkään ilmaseksi . Luulempa et nämä ei tee hyvää hyvinvointivalmennuksille.... Nannal
      Kotimaiset julkkisjuorut
      206
      700
    10. Kuisla Group Oy jättänyt yrityssaneeraushakemuksen

      Samalla yrityssaneeraukseen on hakeutunut Kuisla henkilökohtaisesti ja Seinäjoen Motelli Oy, joka omistaa Sorsanpesän ki
      Seinäjoki
      30
      652
    11. Kiulu myynnissä!

      Kiulu hakee taas uutta yrittäjää. https://www.yritysporssi.fi/etela-pohjanmaa-lansi-suomi-finland/myytavat/yritykset/ma
      Ähtäri
      26
      578
    12. Uskallanko laittaa sulle viestiä?

      Se viesti on tossa valmiina ja lähettämistä vaille valmis. Kun ei kauhee sti tunneta niin eipä sillä olisi niin väliä. S
      Ikävä
      54
      569
    13. On paha olla

      Kun olen käyttäytynyt aiemmin kaivattua kohtaan kuin joku narsisti.
      Ikävä
      42
      548
    14. Tulisiko naisille asettaa korkeammat eläkemaksut

      Tämä tuli mieleeni kun luin aamun lööppejä. Japanissa alkaa olla "uutta nuorisoa" ihan urakalla, ikä alkaa sadan jälkeen
      Sinkut
      169
      474
    15. Et pysty peittämään minulta

      Sinä olet hyvä peittämään asioita niin halutessasi. Pystyt pitkiäkin aikoja salaamaan juttuja. Juuri mietin tuossa, olet
      Ikävä
      47
      474
    16. Mikä tekee kaivatustasi

      Haluttavan?
      Ikävä
      18
      468
    17. Mitä oikein tapahtui? Maajussi-Jetta sai tylyt pakit - Sulhoehdokas selittää: "Ei lentänyt kipinät"

      Maajussille morsian -sarjassa etsitään rakkautta ja rinnalle kumppania. Yksi maajusseista on Jetta - liikunnallinen ja
      Maajussille morsian
      12
      427
    18. Makeinen, asiaa sinulle

      Minua korkeampien voimien kehotuksesta sinua pyydetään avaamaan jokin yhteys asioista keskustelemisen takia kanssani. Il
      Ikävä
      28
      403
    19. Huumekauppaako

      ”Huumekauppa johti rajuun väkivaltaan Kokkolassa – Kolme nuorta otettu kiinni, yksi epäillyistä alaikäinen”
      Kokkola
      9
      394
    20. J-mies!

      Meidän "suhde" (suhde mitä ei oikeastaan edes ole) on kielletty ja vaikea. En tiedä mihin uskot, mutta olet irl itsekin
      Ikävä
      32
      382
    Aihe