Haluaisin ostaa hyväkuntoisen terran/akvan viljakäärmeelleni. kokoa väh. 100l ja hintaa enintään 80-90euroo! Jos haluat luopua tarpeettomasta terrastasi tai akvastasi ni otappa yhteyttä sähköpostiini. Huomioin kaikki vastaukset/ehdotukset! :)
-Riikka ([email protected])
Ostetaan terra/akva
Riikka
2
534
Vastaukset 2
- Nirtu
Mulla ois täysin tarpeeton n. 120l akvaario. Vuosia sitte sen ostanu, eipä ilmestyny kaloja. Se on ite tehty, eli ei liian nätti. Alla valkonen putkijalkapöytä, yks välitaso. Mitat ois jotan 110x30x40. Ja ookko kaukana? Hinnasta sovitaan sit jos kiinnostaa.
- akyli
hei täällä k-suomessa olis 98 l akvaario...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521063Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211020Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49811
- 46725
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan61596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560