Rakkaalleni sinne jonnekin

mulla on niin valtava ikävä sua!!! vielä tuskaiset 4 viikkoa jäljellä tätä kiduttavaa odotusta..
3844
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tapahtuu?

Äänestä
  • sitten näen sen mun kaipuuni kohteen..

    Äänestä

  • uneton ilman nukkumattia kirjoitti:

    sitten näen sen mun kaipuuni kohteen..

    Matilla ollut sen kummempaa merkitystä? ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uneton ilman nukkumattia kirjoitti:

mulla on niin valtava ikävä sua!!! vielä tuskaiset 4 viikkoa jäljellä tätä kiduttavaa odotusta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu