KUTSU PESOSELLE

Tuu Jussi käymään ravintola Vanhassa Mestarissa Voikkaalla perjantaina klo20.00 niin tarjoan oluet!
41049
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

läpi kylän,pelkää et viedään siltä kello ranteesta,,mennään myö kattoon kuin se asustelee?

Äänestä

Ihan kiva Jussi jos tulisit Voikkaalle, mutta tule myös käymään Naapurissa, saat tarjota oluen....

Äänestä
  • varmaan ole edes koskaan voikkaalla käyny,koko suku jostain ei mistään kotosin,tais olla sukujuuret mitkä pani kaverin nuolemaan omaa persettään,,,,

    Äänestä

...tulla olusille, juon mielummin konjakkia täällä voittajien klubilla. Menkää te köyhät kyykkyyn.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maukka kirjoitti:

Tuu Jussi käymään ravintola Vanhassa Mestarissa Voikkaalla perjantaina klo20.00 niin tarjoan oluet!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu