Täällä saitilla, kun emo ei ole imettämässä.
Kokoomusrääpäleet
kitisee tissiä
11350
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Olisiko sinulla jotain viisaampaakin sanottavana vai eikö aivokopasta löydy lennokkaampaa juttua???
Mikä teidät demarit saa kuvittelemaan että haloskaa inhoavat vain kokoomuslaiset? Tiedoksesi, haloskaa ei kannata kuin änkyrädemarit ja taistolaiset. On siis oikein haukkua haloskan kannattajia demareiksi, kun taas haloskan vastustajia ovat kaikki muut.
Vaihtakaa demarit levyä, vaikka jokaiseen parjausvistiin eri puolue.
DEMARIT ON PÖSILÖITÄ.
Ei yhtään hullumpaa. Eihän Halonen saanut kannatusta edes omiltaan, Eeva ja Tellervokin sanoivat, että kyllä linnassa voi yksinkin asua.
Siis vasemmistoliitosta puolikas kansanedustaja äänesti Niinistöä? Hyvä alku kieltämättä..
kovasti uhos että täytyy alkaa tekeen jo vaalityötä. Tänne niitä ainakin on pesiintynyt. Siitähän nuo kaikki herja viestitkin johtuu.
Ja sä oot päätelly että 1 1=3.
Ihan hyvin mutta VÄÄRIN.
aivot on , mut ei sille sitten voi mitään jos eit ymmärrä, sori vaan. Taidat olla se YKS niistä monesta...
YLÄpäässä.ja ei.olen monta yhdestä.missä sun aivot on.vai tiedätkö mitkä on aivot?
Jos et oo koskaan kuullu, nyt kuulit. S Y N E R G I A !
ehkä joskus olen kuullut.kertoisitko kuinka synergia liittyy topiciin?lue koko ketju.ja kerro.
vaikka kauppa, joka saa kilpailijan. Ensimmäinen kauppa ei kuolekaan, vaan molemmat hyötyvät, koska ostajia tulee molemmille enemmän kuin sille ensimmäiselle yksinäiselle. Sitä kun mietit koko illan, kuluu aikas rattoisasti, miten se liittyy mihinkin ja liittyykö vai ei. Sillä aikaa venäjä varustautuu. Kippis teidän viisaudellenne! Ja tyhmyydelle myös, kippis, kippis sullekin , ja sulle , ja sullekin siellä takana!