Vanessa Forsman oikea prinsessa

Siinä on nainen joka yltää vaikka minne- harvinainen siro kaunotar ja herkän ja herttaisen näköinen. On sitä yhä!!!!!
7859
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Itse olen tykännyt aina myös Vanessa Forsmanista!
Minusta hän on kaikkein kaunein missimme koskaan.
Hänessä on sitä samaa herkkää ja klassista kauneutta kuin Kiira Korvessakin.=)

Äänestä
  • Kiirassa ja Vanessassa on sitä tasoa ja laatua ja herkkyyttä ja naiseutta jota ei näistä puolijätkistä Tuomoloista löydy laisinkaan.

    Äänestä

  • juuri niin kirjoitti:

    Kiirassa ja Vanessassa on sitä tasoa ja laatua ja herkkyyttä ja naiseutta jota ei näistä puolijätkistä Tuomoloista löydy laisinkaan.

    Ai mikä tekee esim. Tuomolasta puolijätkän? Ensinnäkin Tuomola on missi ja malli ja toisekseen Tuomola on paljon erikoisempi kuin nää tusinablondit joita riittää suomessa liiaksikin. Kiira on pelkkä luistelija jota ei varmasti edes malliksi missiksi kelpuutettais.

    Äänestä

  • juuri niin kirjoitti:

    Kiirassa ja Vanessassa on sitä tasoa ja laatua ja herkkyyttä ja naiseutta jota ei näistä puolijätkistä Tuomoloista löydy laisinkaan.

    Jopa suomi 24:jän galleriasta löytyy Kiiraa ja Vanessa paljon kauniimpia monesti.

    Äänestä

Olen aivan samaa mieltä! Vane on kaunein koskaan näkemäni nainen, aivan uskomaton. Kaikkea on juuri sopivasti eikä mitään liikaa.

Äänestä

minun suosikkimissi on myös Vanessa Forsman. on se kyllä tosi kaunis.

Äänestä

Eikä kummonen muutenkaan. Yksi huonoimmista misseistä. Tikkulauta, ja jotenkin kolho.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ollut kirjoitti:

Siinä on nainen joka yltää vaikka minne- harvinainen siro kaunotar ja herkän ja herttaisen näköinen. On sitä yhä!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu