korkeetkorot.com

kuka tietää ko.firman yhteys tiedot?vastuu henkilö?y-tunnus?
1865
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ruotsalainen firma. Joten kun ruotsi ei taivu, niin paha mitään hakeakkaan. Sitä kyllä ihmettelen, että he tallettavat IP-osoiteen. Tuskinpa tuolla firmalla siihen mitään lupia on. Tosin voihan se olla, että Ruotsin lait sallivatkin sen.

http://www.skobutiken.se/tavling.html

Samanlainen sivu, joten jos Ruotsi taipuu, niin ei muuta kuin soittamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


demo2 kirjoitti:

kuka tietää ko.firman yhteys tiedot?vastuu henkilö?y-tunnus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu