Nyt, jos jollakin on hyviä kokemuksia automaalaamosta akselilla: Oulu, Kajaani, Kokkola, tai jos on varmoja "kuulopuheita" ja työ on ollut hyvää, yms yms, kertokaa ihmeessä. Kannattaako edes maalata yliasti, jos ei ole EHDOTTOMAN pakko? Kiitän!!!
Automaalaamoja???
8
1473
Vastaukset
No joo.Niinpä. Hyviä maalaamoja löytyy varmasti kaikista noista paikoista ja varsinkin Kokkolasta. Maalauksesta sanoisin, että kaikki ylimääräinen maalaus on rahan haaskausta. Se on ihan riittävän kallista jo muutenkin ja en oikein menisi noita halpoja maalaamoja suosittelemaan.
Että tämmöisiä ajatuksia tästä aiheesta tänään.- jamppa
Automaalaamo-Peltikorjaamo Lidström W
Seurakankaantie 8, 90940 JÄÄLI- pepe
paljonko olet joutunut pulittamaan ylimaalauksesta??
- pepek
paljonko olet joutunut pulittamaan ylimaalauksesta??
- jamppa
pepe kirjoitti:
paljonko olet joutunut pulittamaan ylimaalauksesta??
riippuu monesta asiasta..., iteltä maalattiin 306 pösö hinnasta en tiedä meni vakuutukseen = vandaalit naarmutti koko biilin, mutta jälki oli hyvä parempi kuin alkuperäinen, laatua kai oletkin hakemassa?
- p-pohjan...
pepek kirjoitti:
paljonko olet joutunut pulittamaan ylimaalauksesta??
Maasturista yliasti olis pohjatöineen: 2200e.????
- Käytit
Onko siitä kauan aikaa, kun käytit autoasi maalattavana?
- jamppa
Käytit kirjoitti:
Onko siitä kauan aikaa, kun käytit autoasi maalattavana?
syksyllä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.326737- 394182
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1843410- 173356
- 122417
- 302415
- 251952
- 1621946
- 301803
- 1051402