Elkee olko lihavia!

3426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei sov oikein bulimia-palstalle...heti tuli oksettava olo

Äänestä
  • Tota voi pitää esim terapia hoitona, nyt kun katsot tuota niin kauvon että sitä tulee korvista niin alat pikkuhiljaa oleen tyytyväinen itseesi.

    Äänestä

yäk...laatta lentäis jos jotain vatsassa olis.. ;) no mut joo oikeesti rajansa kaikella, vaikka jos joku itsensä onnelliseksi tuollaisena tuntee niin eipä kuulu mulle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ette ole! kirjoitti:

http://www.flurl.com/uploaded/LARGER_THAN_AVERAGE_36273.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu