väärässä?

kaikki s2e:n "kaupat" on vaan linkkejä jo olemassa oleviin verkkokauppoihin. krediittien ainoa tarkoitus on että jengi ostais s2e:n omien kauppojen kuten storen tuotteita niillä mielikuvitus krediiteillä...helppoahan se on linkittää jonkun toisen verkkokaupan sivulle ja väittää et se on yhteistyökumppani...olenko väärässä???
1349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"kaikki s2e:n "kaupat" on vaan linkkejä jo olemassa oleviin verkkokauppoihin."

Semmonen on tarkoituskin.

".helppoahan se on linkittää jonkun toisen verkkokaupan sivulle ja väittää et se on yhteistyökumppan"

Niin on, ja mielellään ne kaupat antavat linkittääkin. Kohta on 30 000 potentiaalista asiakasta jokaiselle linkitetylle kaupalle, ja lisää tulee joka päivä. Lisäksi jokaiselle asiakkaalle tulee lisää ostopaikkoja.

s2e on semmoinen miellyttävä oravanpyörä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


totuuus kirjoitti:

kaikki s2e:n "kaupat" on vaan linkkejä jo olemassa oleviin verkkokauppoihin. krediittien ainoa tarkoitus on että jengi ostais s2e:n omien kauppojen kuten storen tuotteita niillä mielikuvitus krediiteillä...helppoahan se on linkittää jonkun toisen verkkokaupan sivulle ja väittää et se on yhteistyökumppani...olenko väärässä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu