Katos vaan, huoraamisellekin on perustettu oma foorumi.
Huoraamisen oma foorumi
Lomaromassi Thaimaassa
83103
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
täällä voi kertoilla romansseistaan, jos haluaa tulla haukutuksi.Toisaalta ihan kansankiihotukseksi menee välillä, mutta kiva lueskella ;)
Joillakin vain tuo romanssi ja huoraaminen menee sekaisin tai luullaan, että se on sama asia. Tosiasiassa tasa-arvoon ei ole ihan päästy, sillä hyvin paljon useammin se on mies, joka joutuu ihan rahaa (sinun tapauksessasi bahteja) antamaan, jotta saisi seksiä. Toisaalta ihan hyvä, sillä naisen euro Suomessa on yhä se 80 senttiä ja nainen ei muutenkaan ole tottunut maksamaan rahalla lemmenhetkistään. eri asia ovat sitten aterioiden tarjoaminen ja sellainen. Raja on kyllä häilyväinen.
"sillä naisen euro Suomessa on yhä se 80 senttiä"
Tuleeko teille lehtiä, näkyykö televisio? Naisten euro on tällä hetkellä 96,5 senttiä tutkimuksen mukaan, joka julkistettiin valtakunnallisissa medioissa pari viikkoa sitten.
Onkohan jossain päin maapalloa asia paremmin?
kuin naisella. Suomessa on asiat ihan hyvin, vaikka kai pitäisi hävetä naiseuttaan. Se vaan on tosia-asia, että nainen aika harvoin joutuu seksistä maksamaan. Menee vaan baariin ja valitsee, mutta ainakin Suomessa valinnanvaraa on huonosti. Siispä usein pitää tulla yksin kotiin kun tarjonta on heikonlaista. Näin ei tapahdu monissa muissa maissa, esim. Karibialla.
Hollanti on naisen paratiisi, muuten. Sillä pitkiä ja kohteliaita miehiä riittää.
kun olen vähemmällä järjellä varustettu...
"Näin ei tapahdu monissa muissa maissa, esim. Karibialla."
Ai Karibia on joku maa? Karibialainen rakkaus suomalaista kohtaan se varmasti pyyteettömintä onkin :)
-eikai ny sentässs-/
Olet sairas. Oma elämäsi taitaa olla juuri sitä huoraamista tai seksin ostoa ja myöskin ilman minkäälaisia todellisia tunteita ja tuntemuksia. Se kyllä jättää ihmisen hieman pinnalliseksi ja kyyniseksi.
Eiköhän sunkin kannattaisi hakeutua johonkin terapiaan. Alkaa olla tuo vainoharhaisuus aika pahalla mallilla.