Änkyrät ulos

Kerta kaikkiaan puolueella ei ole tulevaisuutta, jos änkyrät terrorisoivat koko ajan. Ja vielä asioistata, joista eivät näytä ymmärtävän mitään.
9570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kyllä heillä tulevaisuus on, se on vain huomattavasti vaatimattomamapi kuin nykyisin.
Lähdetään siitä, että vasemmistoliiton nykyinen paikkamäärä eduskunnassa puolittuu seuraavissa ek-vaaleissa ja sitä myötä sitten kaikki muukin raha ja resurssit. Siitä onkin hyvä jatkaa elämässä eteenpäin.
Nythän gallupit jo näyttävät sopivaa alamäkeä ja vuoden aikana ehtii tapahtua vielä vaikka mitä.

Antaa änkyröiden jatkaa. He tuhoavat itse oman puolueensa.

Äänestä

ja tulkaa suosiolla SDP:hen. Änkyröille on olemassa SKP. (siis tämä: http://www.skp.fi/ )

Äänestä
  • feDeralistikapitalistinen Puolue.

    SAK = Suomen Antidemokraattiset Kansallissosialistit

    Äänestä

Ikuisia vastarannankiiskiä, jotka osaavat vain heittää kapuloita rattaisiin, pelaamaan myyränpeliä ja pitää meteliä huutoäänestyksissä.
Eivät pysty ja osaa kantaa vastuuta. Kun änkyröitä ehdotetaan johtoon, he kavahtavat sitä kuin ruttoa. Parempi melskata vähemmistössä ja kampitella muita.

Äänestä

Ei Laakso eikä Tennilä ole niin hölmöjä kuin äänestäjänsä.He vaan näyttelevät.

Äänestä
  • ovat ammttitaitoisia ja ajavat sitä asiaa kuin sanovat ajavansakin.

    Äänestä

lähti jo!

Äänestä
  • Olis kiva tietää. Tuskin ovat pois maailmasta.

    Äänestä

  • menneet on kirjoitti:

    Olis kiva tietää. Tuskin ovat pois maailmasta.

    jo! (Huom. yksikön ensimmäinen persoona!)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vasuri X kirjoitti:

Kerta kaikkiaan puolueella ei ole tulevaisuutta, jos änkyrät terrorisoivat koko ajan. Ja vielä asioistata, joista eivät näytä ymmärtävän mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu