Mistä ihmeestä löytäisin edullisen majoituksen itselleni ja opiskelukaverilleni Etelä-Englannista, mieluiten Brightonista? Vihjaiskaa, jos tiedätte joitain kämppiä, huoneita, hostelleja , B&B-paikkoja ym. Missä kannattaa majoittua alle kuukauden ajan (esim. 2vkoa)??
majoitus Etelä-Englannista/Brightonista
ansku
2
326
Vastaukset
- nanne
www.smoothound.co.uk - hakuun kaupungin nimi - löytyy PALJON eri hintaisia majapaikkoja, ihan edullisiakin. Hinnat alkaen 20 £ per yö. Omat reissuni haen aina tällä ja aina ollut ihan ok mestat- mitä pidempään samassa paikassa, sen edullisemmin saa.
www.brightonbackpackers.com
google avuksi, niin on valinnanvaraa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114639Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734395Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951759- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3541116- 67989
- 58984
- 92948