Miten tulee onnistumaan vai onnistuuko ollenkaan..
Skorppioni(n) ja Vaaka(m)
Skorppioni_
51015
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
skorpioninaisena. Löysin ihanan vaakamiehen, mutta en tiedä kiinnostaako vaakamiestä ainoastaan seksi kanssani, vai kenties seurustelu ??? Don`t know... Tällaisia pareja mm. Kimi Räikkönen ja Jenni Dahlman sekä Mika ja Erja Häkkinen.
vaaka kietoo skorpparin nopeaakin nopeammin sormensa ympärille ;)) ja skorppari vain nauttii tästä:) eli loistava yhdistelmä. skorpioni osaa taas ohjata vaakaa oikealla tavalla, ei väitellen, ei ahdistaen vaan perustellen ja omalla loistavalla älyllään. Itselläni on paljon skorpioni ystäviä, jotka ovat tunnetasolla erittäin läheisiä ja heihin voin myös TODELLA luottaa! Skorpioni ei luovu vaa'asta.
ite oon vaaka nainen ja mulla just loppu suhde skorppioni mieheen, ku tää mies petti mua! Et en tiiä kestääkö vai ei. se riippuu ihan ihmisestä ja siitä mitä ite ja toinen haluaa
..umpirakastunut skorppariin...hän jotenkin kietoutunut sisääni..sieluni maisemaan...ihana mies...
täällä eli mä skorpioninainen ja mies vaaka. Olen aika hämmentynyt hänen tavastaan helliä ja huomioida minut, mutta mukavaa se silti on. Saa nähdä miten käy, nimittäin ensimmäinen vaakamies minun elämässä ;))