BMW 316 i ?

Olen harkittemassa autoon vaihtoa ja tarjolla ois vanha, siisti bemu. Onko 316 vm93:ssa jotain tiettyjä juttuja jota kannattaa tsekata ennen ostoa? Onko pemarissa jakopää remmillä vaiko kettingillä?
2478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minulla on myynnissä harvinaisen siisti Suomi-Bemari 316 E36i -91, ajettu 265tkm. Kokopunainen, kahdet hyvät renkaat, soitin, lohkolämmitin, sisäpistoke, sähköpeilit, vetokoukku, musta sisusta. Auto ostettu liikkeestä viime vuonna, jakoremmi vaihdettu viime kesänä ja kaikki pelaa hyvin. Tingitty hinta käteisellä 3999 euroa. Jos kiinnostaa niin kuvia ja lisätietoja saa sähköpostilla [email protected]

Äänestä

316i-93 nokkaremmillä,-94 ja siitä eteenpäin nokkaketjulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vielä aud(t)isti kirjoitti:

Olen harkittemassa autoon vaihtoa ja tarjolla ois vanha, siisti bemu. Onko 316 vm93:ssa jotain tiettyjä juttuja jota kannattaa tsekata ennen ostoa? Onko pemarissa jakopää remmillä vaiko kettingillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu