Ei tasapaksu pökkelö tunnu hyvälle vaikka olis 20cm ja 5cm paksu...Muotoa pitää olla ja kovuutta!
EI NAHKAA!!!
EI NAHKAA!!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
olis ymp.mitta 15cm
taas tää sama naisena esiintyvä urpo joka hehkuttaa isoterskaista nysäänsä :D
Ios terska tekee nannaa pillussa ja jos sinulla ei ole isoa terskaa, niin jatka kusettamista netissä...kohta buskot siihen itsekkin!
Noh kaipa se on parempi että on IOS terska mitä pieni terska, mutta kyllä se on peniksen koko kauttaaltaan mikä ratkaisee,eli mieluummin suuri penis normaalilla terskalla mitä joku ohut friikki tatilla varustettu kummajainen, ja tämä ei ole BUSKON asia :DD
sen olla pitää. poikaset ei vaan helpolla usko, ettei sellaisella tasapaksulla tee mitään. grillimakkarakin on parempi kuin sellainen tasapaksu kullin mulkero. ne on sitä paitsi niin naurettavan näköisiäkin. pötkylä ilman päätä...heh heh heee..
ai sinä siis nussit saksanpaimenkoiran kanssa tai joku sekarotunen niillä on aina iso terska et naaras ei lähde karkuun vaan ne jää nalkkiin jopa tunniks.